Apple Store w Wielkiej Brytanii już spodziewa się premiery iPhone’a 15 w 2023 r.
0

Apple Store w Wielkiej Brytanii już spodziewa się premiery iPhone’a 15 w 2023 r.

0

Co najmniej jeden sklep Apple Store w Wielkiej Brytanii przewiduje niezwykle dużą liczbę odwiedzin w okresie jesienno-świątecznym przyszłego roku.

Pracownikom Apple Milton Keynes powiedziano, że nie mogą brać urlopu w konkretnych datach. Dotyczy to dat między 15 września 2023, a 7 października 2023 oraz 2 grudnia 2023, a początek stycznia 2024. Prośby o urlop w tym okresie nie będą pozytywnie rozpatrzone przez kierowników sklepów. Podczas gdy wzrost popularności sklepów detalicznych jest zawsze spodziewany jesienią. Zazwyczaj w okolicach wprowadzenia na rynek nowych urządzeń Apple, zwłaszcza nowych modeli iPhone’a. Dotyczy to także okresu świątecznego. Najnowsza instrukcja wydaje się być wyraźną zmianą protokołu w regionie.

Apple zwykle zabrania urlopu bezpośrednio przed wprowadzeniem nowych urządzeń i okresem świątecznym. Ta informacja jest przekazywana bezpośrednio pracownikom za pośrednictwem wewnętrznej aplikacji komunikacyjnej Apple. Najnowsza zmiana, zakazująca czasu wolnego z około rocznym wyprzedzeniem, została przekazana w bardziej tajny sposób w notatce wydawanej lokalnie.

Inne daty nie są raczej prawdopodobne do wprowadzenia na rynek iPhone’a 15. Należy zauważyć, że sprzedaż detaliczna Apple już blokuje daty, które prawdopodobnie odnoszą się do wprowadzenia nowych urządzeń pod koniec przyszłego roku z tak dużym wyprzedzeniem.

źródło: macrumors.com

 

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *