Jeden z analityków uważa, że produkcja iPhone’a 15 zostanie zmniejszona przed oficjalną premierą
0

Jeden z analityków uważa, że produkcja iPhone’a 15 zostanie zmniejszona przed oficjalną premierą

0

Mówi się, że Apple pokaże iPhone’a 15 w przyszłym miesiącu. Są jednak pewne plotki, że firma miewa problemy z masową produkcją niektórych podzespołów. Chociaż wszystko wskazuje na to, że iPhone 15 zostanie zaprezentowany we wrześniu, analityk Jeff Pu uważa, że ​​Apple już ogranicza produkcję nowych telefonów.

W notatce wysłanej do inwestorów Pu wspomina, że ​​Apple ma wyprodukować 77 milionów sztuk iPhone’a 15 do końca roku. Wcześniejsze przewidywania mówiły, że firma dostarczy około 83 miliony sztuk iPhone’a 15. Zdaniem analityka, za tym oczekiwaniem stoją dwa główne powody. W szczególności wspomina, że ​​czujniki aparatu Sony, nowa tytanowa ramka dla modeli Pro oraz nowy wyświetlacz z cieńszymi ramkami mogą opóźnić produkcję nowych telefonów. Jednocześnie Pu uważa również, że Apple skorygował swoje szacunki sprzedaży ze względu na „obawy dotyczące popytu”.

Według plotek iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą droższe od swoich poprzedników. To natomiast może się przełożyć na zmniejszenie popytu.

źródło: 9to5mac.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *