Home Newsy W tym roku pojawi się iPad wyposażony w Face ID
W tym roku pojawi się iPad wyposażony w Face ID
0

W tym roku pojawi się iPad wyposażony w Face ID

0

Najnowsze plotki sugerują, iż nie tylko modele iPhone’a z tego roku ale także przynajmniej jedna odsłona iPada zostanie wyposażona w technologię rozpoznawania twarzy Face ID. Informacji takich dostarcza w swoim najnowszym raporcie serwis The Investor donosząc o inwestycji jaką w tym roku planuje wcielić w życie firma Apple.

Kalifornijski gigant chce zainwestować pieniądze na rozbudowę i modernizację fabryk należących do firmy LG Innotek trudniącej się obecnie wytwarzaniem komponentów do kamery TrueDepth. Przedsięwzięcie ma zapewnić płynność produkcji tego skomplikowanego komponentu w tym roku. Apple ma na ten cel przeznaczyć aż 820 milionów dolarów amerykańskich.

Rozbudowa i unowocześnianie fabryk może być potwierdzeniem plotek, zgodnie z treścią których w tym roku do oferty Apple trafią aż trzy modele iPhone’a wyposażone w technologię TrueDepth oraz Face ID. Raport The Investor szacuje również, że podobne rozwiązanie znajdzie się w przynajmniej w jednym modelu iPada. Przedsięwzięcie Apple ma zatem zapobiec problemom z podażą na wspomniane komponenty do tych urządzeń.

Źródło: MacRumors

 

W tym roku pojawi się iPad wyposażony w Face ID

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *