Home Newsy Parzący w ręce iPhone X
Parzący w ręce iPhone X
0

Parzący w ręce iPhone X

0

Część egzemplarzy pachnącego jeszcze fabryką iPhone’a X nie jest wolna od wad produkcyjnych. Na przełomie ostatnich miesięcy do sieci dostały się informacje o problemach występujących z ekranem tego urządzenia. Były to nie tylko pęcherzyki powietrza powstające na krawędziach wyświetlacza ale również tajemnicze zielone paski o cieńszej lub grubszej fakturze. To jednak nie koniec listy niedociągnięć z jakimi muszą borykać się użytkownicy tego smartfona.

Ostatnie z doniesień sugerują, iż niektóre egzemplarze iPhone’a X nadmiernie się nagrzewają. W niektórych przypadkach dochodzi nawet do sytuacji, w której urządzenie ciężko jest trzymać w dłoniach ze względu właśnie na wysoką temperaturę. Jeden z właścicieli takiego wadliwego sprzętu zarejestrował nawet film, na którym widać komunikat sugerujący, by najpierw schłodzić urządzenie by móc korzystać z lampy błyskowej.

Pojawiają się również głosy, że niektóre egzemplarze iPhone’a X pobierają nadzwyczaj dużo danych z sieci komórkowej, co w ostateczności przekłada się na końcowy rachunek od operatora.

Apple prawdopodobnie świadome jest występowania tych problemów, choć na chwilę obecną firma nie wydała stosownego oświadczenia. Osoby, którym iPhone X nadmiernie się przegrzewa powinny udać się do najbliższego autoryzowanego serwisu Apple.

Źródło: Cult of Mac

 

Parzący w ręce iPhone X

2/5 - (1 vote)
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *