Twitter aktualizuje aplikację na urządzenia mobilne ? dostęp do ogólnoświatowej listy trendów
0

Twitter aktualizuje aplikację na urządzenia mobilne ? dostęp do ogólnoświatowej listy trendów

0

TwitterTwitter w środę zaktualizował swoją aplikację mobilną dla urządzeń z iOS?em oraz Androidem, dodając kilka nowych, ciekawych opcji. Jedną z nich jest między innymi możliwość śledzenia trendów spoza swojej lokacji – dzięki temu użytkownicy mogą przekopywać się przez tysiące ciekawych tematów z różnych zakątków globu.

Funkcja ta ma być uzupełnieniem sekcji trendów dodanej w zeszłym roku, pozwalającej na tworzenie bazy tweetów opierającej się na tym kogo śledzimy oraz jaka jest jego dokładna lokalizacja. Schowany pod przyciskiem Discover, bazujący na lokalizacji widok trendów, oferuje dostęp do najpopularniejszych hashtagów z setek miejsc na całym świecie, co widać na załączonym screenie.

Nowy Twitter dla iOS daje również możliwość wysyłania zaproszeń z poziomu aplikacji oraz niesie z sobą poprawki sposobu wyświetlania komentarzy do poszczególnych tweetów. Usunięte zostały również bugi, które często zdarzały się przy dodawaniu krótkich klipów wideo (funkcję tę dodano podczas ostatniej aktualizacji).

Aplikacja waży 21,8MB i znaleźć można ją w App Storelink do pobrania.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *