Aktualizacja aplikacji Apple Store wprowadza wsparcie dla Siri oraz Passbook
1

Aktualizacja aplikacji Apple Store wprowadza wsparcie dla Siri oraz Passbook

1

Apple Store app Dokładniej wczoraj, Apple wydało aktualizację swojej oficjalnej aplikacji na iOS, Apple Store, dodając wsparcie dla Passbooka oraz Siri. Passbook to oczywiście wprowadzony w iOS 6 system zarządzania wirtualnymi kuponami oraz bonami upominkowymi, a Siri, to świetnie znany nam wszystkim prywatny asystent.

Update pojawia się niespełna miesiąc po tym, kiedy do sieci trafiły plotki, że firma spod znaku nadgryzionego jabłka prowadzi wzmożone prace nad wdrożeniem rozwiązań ułatwiających korzystanie z Apple Stora. W oparciu o notki publikacyjne możemy stwierdzić, że userzy uzyskają możliwość zakupienia bonów upominkowych i następnie przesłania ich mailem do przyjaciół lub rodziny, bezpośrednio z aplikacji Apple Store. Od momentu otrzymania maila, wirtualne bony mogą być przechowywane w Passbook i wykorzystane w jednym z standardowych sklepów firmy Apple na całym świecie.

Aktualizacja przyniosła z sobą także update wirtualnego asystenta Siri, który zapytany o ceny oraz dostępność produktów, od razu przekieruje nas do aplikacji Apple Store.

Aplikacja Apple Store dla iOS jest całkowicie darmowa, waży zaledwie 6MB i można znaleźć ją zarówno w internetowym sklepie Apple z oprogramowaniem, jak i na iTunes (link).

3/5 - (2 votes)

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *