Home Newsy Tryb ciemny w iOS 12? Raczej się nie spodziewajmy
Tryb ciemny w iOS 12? Raczej się nie spodziewajmy
0

Tryb ciemny w iOS 12? Raczej się nie spodziewajmy

0

4 czerwca do rąk deweloperów trafiły pierwsze bety nowych systemów operacyjnych, jeszcze gorących, bo dopiero co zaprezentowanych przez kalifornijską firmę. Jedną z ciekawszych nowości jest tryb ciemny, choć ten ku zaskoczeniu użytkowników pojawił się wyłącznie w stacjonarnej odsłonie platformy.

Brak trybu ciemnego w systemie iOS 12, to ogromne zaskoczenie, bowiem od dawna się o nim mówiło przy okazji licznych plotek. Pojawiły się nawet głosy, że ciemna kolorystyka interfejsu użytkownika w platformie mobilnej iOS 12 może zostać zaimplementowana w jednej z kolejnych aktualizacji. Deweloper Guilherme Rambo nie ma jednak optymistycznych wieści.

Jak zwykle przy okazji debiutu nowych wersji jabłkowego oprogramowania prześwietlił on jego kod w poszukiwaniu ciekawych informacji. W przypadku systemu iOS 12 okazuje się niestety, iż nie posiada on żadnej wzmianki dającej nadzieję na implementację trybu ciemnego w najbliższym czasie.

Pewnikiem jest natomiast, iż prędzej, czy później tryb ciemny zawita do platformy iOS. MOżna więc mieć nadzieję, że nastąpi to w przyszłym roku przy okazji debiutu wersji 13 systemu.

Źródło: Twitter

 

Tryb ciemny w iOS 12? Raczej się nie spodziewajmy

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *