Home Newsy Technologia TrueDepth wyprzedza konkurencję o dwa lata
Technologia TrueDepth wyprzedza konkurencję o dwa lata
0

Technologia TrueDepth wyprzedza konkurencję o dwa lata

0

W sprawie wciąż wyczekiwanego iPhone’a X głos ponownie zabrał analityk Ming Chi Kuo, który w nocie do inwestorów wypowiedział się na temat opóźnień tego modelu i dorzucił kilka zdań prezentujących go w pozytywnym świetle na tle konkurencji.

Zdaniem analityka kamera wykorzystująca moduł TrueDepth wyprzedza możliwości rywali rynkowych o całe dwa i pół roku. Konkurenci dopiero po upływie tego czasu będą w stanie zaoferować tę technologię w swoich produktach w pełni dopracowanej i stabilnej formie. Na chwilę obecną rozpoznawanie twarzy użytkownika z użyciem przedniej kamery nastręcza wielu producentom problemów.

Niestety optyka, która znalazła się na pokładzie iPhone’a X, głównie moduł TrueDepth jest podstawową przyczyną opóźnień jakie pojawią się zaraz po debiucie rynkowym urządzenia związanych z realizacją zamówień. Element ten ciężko jest wyprodukować co znacznie zmniejszy prognozowaną ilość gotowych egzemplarzy smartfona. Szacowano wyprodukowanie 40 milionów sztuk iPhone’a X do końca tego roku. Analityk spekuluje, iż ostatecznie wielkość ta wynosić będzie pomiędzy 30-35 mln egzemplarzy.

Źródło: MacRumors

 

Technologia TrueDepth wyprzedza konkurencję o dwa lata

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)