Szklany protektor na ekran dla iPhone’a dla wymagających – Recenzja INVISIBLE SHIELD GLASS+
Szklany protektor na ekran dla iPhone’a dla wymagających – Recenzja INVISIBLE SHIELD GLASS+

Szklany protektor na ekran dla iPhone’a dla wymagających – Recenzja INVISIBLE SHIELD GLASS+

0

Jestem osobą, która dba o urządzenia w najlepszy możliwy sposób. Swojego iPhone’a użytkuję zawsze w silikonowych pleckach, a gdy już je zdejmuję by na przykład przetrzeć zalegający pod nim kurz, troszczę się jak o niemowlaka. Nigdy jednak nie byłem przekonany do szkieł, ani innych ochraniaczy ekranu, ponieważ szpeciły wygląd i sam feeling użytkowania…aż do momentu gdy do testu otrzymałem szkło ochronne od firmy Invisible Shield o nazwie „glass+” pasujące na iPhone 8/7/6s/6.

Co w zestawie?

Szkło trafia do nas w estetycznym kartonowym, minimalistycznym opakowaniu.

Po otwarciu dosłownie wypadają nam wszystkie elementy zestawu (radzę uważać, by nic się nie uszkodziło), które oprócz samego szkła zawiera szmatkę z mikrofibry, płyn do czyszczenia ekranu, naklejki do usuwania kurzu, oraz instrukcję.

 

Aplikacja produktu oraz jego właściwości

Producent szkła zapewnił w zestawię instrukcję, oraz wszystko to co potrzebne do łatwego montażu. Wyczyszczenie ekranu nasączoną ściereczką, następnie wypolerowanie go szmatką z mikrofibry nie powinno nikomu przysporzyć problemu, dalej kierować się trzeba krokami zawartymi w instrukcji.

Dodam od siebie, iż w zestawię znajdująca się naklejka do oczyszczania ekranu z kurzu, nada się również idealnie jako „zawiasy” dla szkła ochronnego, które będą pomocne przy chęci idealnego montażu szkła ochronnego. Po aplikacji produktu, nie pozostały w moim przypadku jakiekolwiek pęcherzyki powietrza, a szkło przylegało idealnie. Samo szkło posiada „warstwę” z dodatkowymi uchwytami co pozwala nam dobrze nim manewrować podczas montażu.

Szkło zostało stworzone dla zapewnienie maksymalnej ochroną przed stłuczeniami i zarysowaniami ekranu, a jego wytrzymałość to 9H. Dodatkowymi atutami zapewnionymi przez producenta jest pełna kompatybilność z technologią 3D Touch, oraz redukcja odcisków palców. Miłym dodatkiem jest wieczna gwarancja.

Podsumowanie wrażeń

Szkło jest w moich rękach…znaczy na moim telefonie od kilku dni, od samego początku pokazując się z dobrej strony. Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu szkieł, ale produkt od firmy Invisible Shield kosztujący 119 zł zmienił moje zdanie o 180 stopni, a nie jest to proste zadanie bo w moich oczch, aby było coś dobre musi być dla mnie w możliwy to sposób „idealne”.

Do urządzenia przylega idealnie, „ślizg” palca jest dobry, montaż jest prosty, nie psuje doszczętnie wyglądu i feelingu korzystania z urządzenia, a nawet poprawia go redukując ślady odcisków palców i zabrudzenia do minimum. Miło jest testować coś co na prawdę jest warte swojej ceny i nie jest kolejnym „zwykłym” szkłem. Brawa dla producenta!

Szklany protektor na ekran dla iPhone’a dla wymagających – Recenzja INVISIBLE SHIELD GLASS+

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *