Stwórz z iPoda zegarek
0

Stwórz z iPoda zegarek

0

Pasek zegarek iPod nano 6GNiemiecka firma specjalizująca się w produkcji gadżetów, Hama, przygotowała specjalne paski, które umożliwiają zaczepienie muzycznego iPoda nano 6G i uczynienie z niego, bardzo zgrabnego zegarka.

Niemieccy projektanci zaoferowali dwa modele pasków dla odtwarzacza nano. Użytkownicy mogą wybrać wersję nylonową w biało-szare paski, która pasuje do luźnego, sportowego stylu, bądź model czarny – stworzony dla osób preferujących elegancki styl ubioru. Oczywiście bez problemu można regulować długość pasków za pomocą sprzączki i szlufek. Mocne trzymanie przyda się ze względu na funkcje Fitness, o które zadbali projektanci Apple. Użytkownik nano zegarka może dokładnie mierzyć odległości, jakie przeszedł lub przebiegł, jak również sprawdzić, jak dużo kalorii spalił podczas porannego joggingu.

Pasek zegarek iPod nano 6G

Odtwarzacz nano 6G dobrze wywiąże się z funkcji muzycznego zegarka między innymi dzięki temu, że ekran urządzenia wykonany jest z materiału o nazwie Gorilla Glass. To super wytrzymałe szkło, które jest odporne na uszkodzenia niemal wszelkiego możliwego typu – zarówno zarysowania, jak i pęknięcia. Pod tym względem wypada znacznie lepiej niż polikarbonat (wytrzymałe tworzywo sztuczne) czy szkło sodowe (stosowane na przykład do produkcji butelek). iPod nano 6G może pełnić rolę muzycznego zegarka również ze względu na bardzo niewielkie rozmiary. Szósta generacja modelu jest ponad 40% mniejsza i lżejsza od wersji 5G. W efekcie jego wymiary wynoszą 37,5 x 40,9 x 8,7 mm, zaś waga to 21,1 gram.

Paski Hama do nano 6G wejdą na polski rynek w lutym br. Sugerowana przez producenta cena detaliczna będzie wynosić około 39,90 zł.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *