SnowBreeze 2.7.3 do pobrania
3

SnowBreeze 2.7.3 do pobrania

3

W sieci pojawiła się nowa wersja programu SnowBreeze 2.7.3, dzięki której stworzymy Custome Firmware dla iOS w wersji 4.3.3 oraz 4.2.8 dla iPhone 4 CDMA. W programie poprawiono wiele błędów.

Dzięki temu programowi stworzymy Custome Firmware – zmodyfikowane oprogramowanie, dzięki któemu możliwe jest instalacja aktualizacji bez podwyższania basebandu, co daje nam możliwość skorzystania z UltraS0w, pozwalającego na zdjęcie blokady SIMLOCk w iPhone 4 (warunek: baseband w wersji 01.59.00).

Ponadto dzięki stworzonemu przez program Custome Firmware, możemy zainstalowac oprogramowanie dla telefonów 3G/3GS w których wgrany został baseband 06.15.00 (od iPada).

Plik dostępny jest w w naszym Download. Wszystcy któzy korzystają z poradnika Jailbreak i SIMLOCK z iOS 4.3.3 dla iPhone 4 i 3GS, a także dla iPad i iPod Touch powinni korzystać z nowej wersji programu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

  1. „Ponadto dzięki stworzonemu przez program Custome Firmware, możemy zainstalowac oprogramowanie dla telefonów 3G/3GS w których wgrany został baseband 06.15.00 (od iPada).”

    P.s. Michal = ze 3g nie jest wspierane to kazdy wie, nie odkryles Ameryki!!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *