Smart Cover dla iPad 2
3

Smart Cover dla iPad 2

3

Apple sprzedawać będzie do iPada 2 nowe akcesorium – Smart Cover.

Dokładny opis produktu i zasadę działania możemy znaleźć na stronie producenta pod wskazanym linkiem

Jest to okładka chroniąca i zarazem czyszcząca ekran urządzenia. Wykonana jest ona z poliuretanu lub skóry (w zależności od wersji). Na boku okładki znajdziemy magnes. Drugi umieszczono w tablecie iPad 2 dzięki czemu zakładanie Smart Cover jest banalnie proste – wystarczy je przybliżyć do urządzenia.

Po zakryciu ekranu okładką, iPad 2 automatycznie się hibernuje. Gdy zdejmiemy Smart Cover, tablet Apple’a też to rejestruje i natychmiast przełącza się w tryb gotowości i to bez zablokowanej klawiatury (opcję tą można wyłączyć jeśli komuś się nie spodoba).

Smart Cover można złożyć, celem odpowiedniego nachylenia tabletu do wygodnego pisania czy też oglądania multimediów (przykłady na zdjęciach obok). Nawiązując do materiałów wideo – są one znacznie płynniej wyświetlane w porównaniu do pierwszego iPada, któremu zdarzało się „rwać” filmy.

Jest to dobry, a nawet niezbędny dodatek do produktu przeznaczpny szczególnie dla osób, których iPad?y szczególnie narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *