Apple ciągle na szczycie
0

Apple ciągle na szczycie

0

Najczęściej cytowany amerykański magazyn biznesowy Fortune Magazine opublikował ostatnio sławną już listę Fortune 500. Na liście tej znajdują się największe i najlepiej rokujące firmy ostatniego sezonu.

Wspominamy o tym, ponieważ firma Apple czwarty rok z rzędu otrzymała tytuł najbardziej podziwianej spółki. Zajęła również pierwsze miejsce w dziedzinie innowacji komputerowych, zdobywając łącznie tytuły w ośmiu z dziewięciu kategorii.
Warty podkreślenia jest również fakt, że firma została doceniona za wysoką jakość produktów oraz odpowiedzialność społeczną.

Bez wątpienia na wynik ten przyczyniło się bardzo wysokie tempo powstawania nowych produktów. Apple postawiło więc bardzo wysoko poprzeczkę konkurencji.

Co więcej w tym roku sytuacja zapowiada się jeszcze lepiej. Według prognoz firma podwoi kwartalne zyski w stosunku do zeszłego roku. Oczywiście niemały wpływ na to ma marcowa premiera najnowszego produktu, iPad?a 2.

Nie mniej ważny jest też gest w stronę klientów iPhone’a 4. Na głośne niezadowolenie zrywanymi połączeniami w sieci AT & T, firma odpowiedziała zmianą operatora na sieć Verizon. Głośne zareklamowanie tego faktu było jedynie postawieniem kropki na ?i?.
W wyniku tego na przełomie roku sprzedaż iPhone’a 4 ( głównie przez Internet wyraźnie wzrosła ).

Pozostaje nam jedynie czekać na pojawienie się nowych produktów, i w wyniku tego odnotowanie kolejnych sukcesów firmy.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *