Nowy mobilny system operacyjny IOS 4.3
2

Nowy mobilny system operacyjny IOS 4.3

2

Firma Apple wprowadziła ostatnio nową wersję mobilnego systemu operacyjnego IOS 4.3.

System ten obejmuje m.in. większą wydajność mobilnej przeglądarki Safari, dodatkowe akcesoria (np. szybkie zablokowanie obracania się ekranu, lub wyciszenie dźwięku ) czy funkcję Personal Hotspot, umożliwiającą transmisję danych w technologii Wi-Fi między telefonami iPhone 4.
Dzięki tej samej funkcji można udostępniać dane między maksymalnie pięcioma urządzeniami w sieci Wi-Fi, trzema w połączeniu Bluetooth i jednym przez USB.
Gdy Personal Hotspot jest włączony wyświetla informacje o ilości aktualnie podłączonych urządzeń oraz wyświetla pasek statusu. Każde połączenie chronienie jest osobnym hasłem dostępu, a gdy nie jest używane Personal Hotspot sam się wyłącza, w celu oszczędzania baterii.

Zdaniem Steve’a Jobs?a jest to najbardziej bezprecedensowy i zaawansowany mobilny system operacyjny, oferujący odbiorcy nieograniczone możliwości.

Dzięki silnikowi JavaScripttakie aplikacje jak wspomniana wcześniej Safari mogą podwoić swoją wydajność, w skład czego wchodzi możliwość szybszego wspierania współdziałania kompleksu odwiedzanych witryn w ciągu dnia.

Nowy iTunes Home Sparing pozwala na odtwarzanie muzyki, filmów i programów telewizyjnych na urządzeniach iPad, iPhone lub iPod Touch z biblioteki iTunes na komputerze Mac lub PC w lokalnej sieci Wi-Fi. W dowolnym miejscy w domu można dzięki temu korzystać ze wszystkich mediów biblioteki iTunes.

IOS 4.3 zawiera również przełomowe ulepszenia pozwalające użytkownikom na przesyłanie muzyki, zdjęć i filmów z Apple TV. Funkcja

Oceń post

Comment(2)

  1. Po pierwsze system wyjdzie dopiero 11 marca , narazie jest wersja GM dla developerów . Jailbreak już jakiś jest choć jest bardzo skomplikowany, podobno jail dla wszystkich ma być niedługo po premierze.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *