Simlock z każdego iPhone 5 16 GB z dowolnej sieci dostępny! Odblokuj permanentnie swój telefon niezależnie od sieci, z której pochodzi! Odwiedź Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl
0

Simlock z każdego iPhone 5 16 GB z dowolnej sieci dostępny! Odblokuj permanentnie swój telefon niezależnie od sieci, z której pochodzi! Odwiedź Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl

0

Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl oferuje nową usługę odblokowania każdego telefonu iPhone 5 16GB niezależnie od sieci operatora, w której został zakupiony. Jeżeli posiadasz telefon zablokowany blokadą SIMLOCK, której do tej pory nie można było w żaden sposób zdjąć, ta usługa jest dla Ciebie! Niezależnie z którego miejsca na świecie pochodzi Twój telefon, nasz serwis jest w stanie zdjąć jego blokadę na zawsze! Ciesz się pełnią funkcjonalności telefonu iPhone bez kiepsko działających nakładek R-SIM, problemów z siecią, usługami i działaniem telefonu! Wybierz serwis AppleMobile.pl – fachowców i profesjonalistów od urządzeń mobilnych Apple!

 Usługa realizowana jest poprzez firmę Apple. Do wykonania telefonu wymagany jest jedynie numer IMEI oraz numer seryjny urządzenia. Obsługiwane są tylko modele z pamięcią 16 gigabajtów. Z modeli z pamięcią 32 oraz 64 gigabajty niestety nie można zdjąć blokady w tej usłudze. Usługa może być zrealizowana zdalnie, bez konieczności wizyty w naszym serwisie.

Więcej informacji na naszej stronie serwisowej https://serwis.applemobile.pl lub telefonicznie (numer dostępny w dziale kontakt na powyższej stronie).

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *