0

Serwis iPad Szczecin: Gdzie naprawić zbitą szybkę w iPad? W AppleMobile.pl teraz taniej! Wymiana szyby w iPadzie tylko 399.99 PLN

0

 

Zbita szyba w iPadzie to zawsze spory problem dla jego użytkownika. Szkło się kruszy, kaleczy palce, obraz nie zawsze jest dobrze widoczny. Pragniemy poinformować, że serwis iPhone szczecin AppleMobile.pl ze Szczecina obniżył cenę za wymianę frontowego panelu dotykowego w iPadzie 2/3 i 4 generacji. Dotychczasowa cena 500 zł została obniżona na stałe do 399.99zł! Usługa wymiany w serwisie trwa nie więcej niż 60 minut. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja na 6 miesięcy. Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych, które sprowadzamy z Schenzen. Nasze dotyki są świetnej jakości, a po ich wymianie nie będzie żadnego śladu, że coś w urządzeniu było uszkodzone!

Zazwyczaj naprawa frontowego panelu trwa około 20-40 minut. Czas ten może się wydłużyć w przypadku gdy prócz uszkodzenia samej szyby, uszkodzona jest również ramka oddzielająca szybę i warstwę dotykową od aluminiowej obudowy.

W przypadku gdy dodatkowo obudowa iPada jest pogięta lub poobijana na rogach, element taki prostujemy, ewentualnie w przypadku konieczności elementy są wycinane i polerowane tak, by nie haczyły pod palcem.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do zakupu specjalnej folii zabezpieczającej ekran iPada w naszym sklepie – https://sklep.applemobile.pl

kup ten produkt

Inwestycja w folię zwróci się już przy pierwszym nieplanowanym upadku tabletu 😉

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług znajdą państwo w dziale serwis w głównym menu strony oraz pod adresem https://serwis.applemobile.pl

Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl znajduje się na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie. Realizujemy naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy!

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *