Pierwszy Apple Premium Reseller w Szczecinie – iTerra otworzyła salon w Galerii KASKADA
0

Pierwszy Apple Premium Reseller w Szczecinie – iTerra otworzyła salon w Galerii KASKADA

0

Dzisiaj w Galerii Kaskada w Szczecinie otwarty został pierwszy salon Apple Premium Resller – iTerra. Klienci mogli z tej okazji skorzystać z 10 procentowego rabatu na komputery Apple oraz iPody. Niestety z tego co udało mi się ustalić promocja nie objęła innych produktów – telefonów iPhone, akcesoriów itp. Miałem okazję odwiedzić sklep i zobaczyć co ciekawego ma do zaoferowania dla szczecińskich klientów.Jak czytamy w komunikacie, salony Apple Premium Reseller oferują pełną gamę komputerów Mac, iPadów i iPodów, a także oprogramowania i akcesoriów. Ponadto odbywają się w nich szkolenia certyfikowane przez firmę Apple oraz prezentacje najnowszego sprzętu firmy.

– Apple to prawdziwa ikona technologicznego rynku – mówi Andrzej Chodzeński z iTerra. – W Polsce, produkty tej marki od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, choć nadal nie są powszechnie dostępne, nawet w dużych miastach. Na szczęście ta sytuacja powoli się zmienia.

Sklep został ulokowany na poziomie -1 w okolicach delikatesów Alma. Na klientów czekały konkursy, występy i pokazy możliwości sprzętu Apple. Sklep wywołał spore zainteresowanie, co potwierdza ilość osób wewnątrz. Całe szczęście do dyspozycji było sporo pracowników, ubranych w firmowe niebieskie ciuchy, dobrze znane w sklepach Apple na całym świecie.

Ceny na sprzęt są takie same jak w internetowym sklepie Apple. iPhone 5 16GB w iTerra również kosztuje 2849zł i oczywiście jest dostępny od ręki w dwóch kolorach.

Bardzo fajnie, że niemal każdego urządzenia można dotknąć i sprawdzić jak działa. Niestety na wierzchu nie było żadnego Apple Time Capsule i Extreme z nowej rewizji, których nie miałem okazji jeszcze widzieć na żywo.  Szkoda. Na pewno podjadę w ciągu tygodnia, gdy będzie trochę mniej ludzi w sklepie niż na otwarciu, by się im przyjrzeć z bliska.

Sklep w Galerii Kaskada będzie kolejnym, po otwartych w tym roku w Białymstoku i Kielcach, salonem firmy iTerra.

 

 

 

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *