Co się stało temu iPhone’owi? [Mini Konkurs]
Co się stało temu iPhone’owi? [Mini Konkurs]
12

Co się stało temu iPhone’owi? [Mini Konkurs]

Co się stało temu iPhone’owi? Autorowi najciekawszej diagnozy wręczymy darmowe etui dla iPhone’a 6/6S 🙂 Prosimy o komentarze pod artykułem!

Jeżeli Wasz iPhone także ulegnie zalaniu, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Naprawiamy iPhone’y po zalaniu z gwarancją! Więcej w tym wpisie Naprawa Apple Szczecin po zalaniu. Telefon wpadł do wody? Wiemy co zrobić, aby mógł podziałać jeszcze przez długi czas!

 

Mini konkurs wygrywa Jakub Krupa za komentarz:

Biały iPhone - strzelam, ze jest to własność kobiety. Na filmiku widać, ze wody do środka dostało się mnóstwo, wiec musiałby być zanurzony w wodzie (ewentualnie jakimś płynie) i to przez dłuższa chwile. Widać oznaki korozji, wiec wydaje mi się, ze był także włączany przed oddaniem do serwisu. Wpadł do wanny, muszli klozetowej, bądź został wyprany? Nie wiem, moje przypuszczenia. Jednakże mam nadzieje, ze właścicielka (bądź właściciel) będzie mogła się jeszcze nim nacieszyć. W końcu został oddany w dobre ręce.
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(12)

  1. Biały iPhone – strzelam, ze jest to własność kobiety. Na filmiku widać, ze wody do środka dostało się mnóstwo, wiec musiałby być zanurzony w wodzie (ewentualnie jakimś płynie) i to przez dłuższa chwile. Widać oznaki korozji, wiec wydaje mi się, ze był także włączany przed oddaniem do serwisu. Wpadł do wanny lub muszli klozetowej? Nie wiem, moje przypuszczenia. Jednakże mam nadzieje, ze właścicielka (bądź właściciel) będzie mogła się jeszcze nim nacieszyć. W końcu został oddany w dobre ręce.

  2. bezdyskusyjnie ; wyladowal w zupie cebulowej , czuje zapach cebulowej poprzez screen mojego laptopa. Do wanny z nim i kapiel az przestanie smierdziec 😉

  3. chciał się popisać przed androidami robiąc salto do basenu ale zarył o krawędź i tyle po nim słychu aż do wyłowienia :c [*] MINUTA CISZY

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *