Serwis Naprawa iPad Air ? Zbita szybka? Wymieniamy od ręki! Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl
0

Serwis Naprawa iPad Air ? Zbita szybka? Wymieniamy od ręki! Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl

0

Serwis iPad Air Szczecin zbita szybka naprawa w 60 minut serwis applemobile.pl 2

 

Posiadasz zepsutego iPad?a Air? Twój tablet Apple nie działa? Masz zbitą szybkę w iPad Air? Wyświetlacz LCD nie świeci w iPad Air? W naszym serwisie naprawisz swój tablet profesjonalnie, szybko i solidnie już w 60 minut! Serwis iPhone Szczecin zaprasza na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście od strony Jagiellońskiej!) oraz do skorzystania z wysyłkowych usług naprawy tabletów w naszym serwisie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem My Apple pl, jedynym w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Na wszystkie naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

 

iPad Air to już 5 generacja tabletu marki Apple. Mówi się, że na rynku są tablety i są iPady. Niezaprzeczalnie tablet iPad Air to niesamowite urządzenie, które potrafi dostarczyć sporą dawkę emocji. Niestety iPad Air, jak każde urządzenie elektroniczne czasem potrafi się uszkodzić.

Serwis iPad Air Szczecin zbita szybka naprawa w 60 minut serwis applemobile.pl 1

Najczęstsze usterki w tablecie Apple iPad Air, jakie usuwamy w ramach oferowanych przez nas usług to zdecydowanie uszkodzenia mechaniczne szklanych powierzchni ekranu oraz wyświetlacza. Serwis iPhone, iPod, iPad AppleMobile.pl, jako jedyny w Szczecinie oferuje usługę wymiany ekranów dotykowych (szklanych szyb) w ciągu 60 minut od oddania urządzenia do naprawy.

Serwis iPad Air Szczecin zbita szybka naprawa w 60 minut serwis applemobile.pl 5

Serwisujemy wszystkie generacje tabletów iPad, iPad Air oraz iPad Mini. Wymieniamy zbite szybki w tabletach, uszkodzone wyświetlacze LCD, niedziałające przyciski oraz naprawiamy tablety po zalaniu.

Serwis iPad Air Szczecin zbita szybka naprawa w 60 minut serwis applemobile.pl 3

Na wszystkie usługi wykonywane w naszym serwisie dajemy 6 miesiączną gwarancję.

Serwis iPad Air Szczecin zbita szybka naprawa w 60 minut serwis applemobile.pl 4

Dla Klientów, którzy nie mieszkają w Szczecinie lub nie mogą dostarczyć tabletu osobiscię do naszego salonu, przygotowaliśmy sprawnie działający system zarządzania sprzętem wysyłkowym. Wystarczy, że zgłosisz naprawę wysyłkową na naszej stronie https://serwis.applemobile.pl. Wszystkie informacje jak dostarczyć sprzęt otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.

 

SERWIS AppleMobile.pl

Wojska Polskiego 50

70-475 Szczecin

tel: 889 277 288

tel: 500 132 200

https://serwis.applemobile.pl

 

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *