Autoryzowany sklep FIBARO Szczecin  – AppleMobile.pl – Gdzie kupić inteligentny dom FIBARO? W naszym sklepie!
0

Autoryzowany sklep FIBARO Szczecin – AppleMobile.pl – Gdzie kupić inteligentny dom FIBARO? W naszym sklepie!

0

021111fibaro1

Realizując nasz plan oferowania Czytelnikom portalu AppleMobile.pl wszystkich recenzowanych gadżetów w naszym e-sklepie – https://sklep.applemobile.pl, jest nam niezmiernie miło poinformować, że w końcu możemy zaoferować w naszym sklepie produkty marki FIBARO. FIBARO to inteligentny dom z Polski, który w całości powstaje w poznańskiej fabryce, i który podbija tak odległe zakątki świata jak Stany Zjednoczone czy Nowa Zelandia. W naszym sklepie internetowym możecie zakupić wszystkie dostępne w ofercie FIBARO modułu, czujniki oraz centrale Home Center. Serdecznie zapraszamy!

 

Wszystkie produkty FIBARO dostępne są pod bezpośrednim linkiem https://sklep.applemobile.pl/Fibaro-Inteligentny-dom/ lub po wejściu na nasz sklep https://sklep.applemobile.pl i przejściu do kategorii FIBARO – inteligentny dom

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *