iPhone 6 – SIMLOCK Serwis Naprawa Szczecin AppleMobile.pl
0

iPhone 6 – SIMLOCK Serwis Naprawa Szczecin AppleMobile.pl

0

broken-iphone-6-plus-590x330-2

 

Miło nam poinformować, że serwis produktów Apple – AppleMobile.pl już kilka dni po premierze nowych telefonów – iPhone 6 i iPhone 6 Plus, wprowadził do swojej oferty usług serwisowych, usługi naprawy tychże modeli. Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl oferuje kompleksowe pogwarancyjne naprawy mobilnych produktów Apple. Nasz serwis mieści się w Szczecinie. Realizujemy jednak naprawy na terenie całego kraju. Wystarczy wejść na stronę https://serwis.applemobile.pl . Serwis AppleMobile.pl to jedyny serwis Apple w zachodniopomorskim, który jest autoryzowanym serwisem Apple przez MyApple. Wszystkich właścicieli iPhone’ów 6 jak również starszych urządzeń, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Obecnie oferujemy możliwość wymiany wyświetlaczy, złączy słuchawkowych i baterii. Naprawiamy zbite szybki w iPhone 6. Przywracamy do życia iPhone 6 po zalaniu. Więcej informacji an temat oferowanych usług serwisu Apple – AppleMobile.pl znajdziesz na https://serwis.applemobile.pl

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *