Home Newsy Serwis iPhone Szczecin: Szukasz serwisu dla Twojego iPhone’a lub iPada? Zapraszamy do AppleMobile.pl w Szczecinie!
0

Serwis iPhone Szczecin: Szukasz serwisu dla Twojego iPhone’a lub iPada? Zapraszamy do AppleMobile.pl w Szczecinie!

0

Zmieniliśmy barwy naszej sklepowej witryny, aby naszym klientem było jeszcze łatwiej w odnalezieniu serwisu dla urządzeń Apple iPhone, iPod, iPad. Jeżeli masz problem z iPhonem, tabletem iPad lub odtwarzaczam muzycznym iPod, to serdecznie zaprzaszamy! Wykonujemy pełen serwis pogwarancyjny. Zdejmujemy blokady SIMLOCK ze wszystkich iPhone’ów, wymieniamy zbite szybki, uszkodzone wyśweitlacze, pęknięte obudowy, a także przywracamy do życia tablety i telefony po zalaniu. Wszystko prfesjonalnie, szybko z gwarancją i w rozsądnych cenach. Dla klientów spoza miasta polecamy nasze usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone Szczecin

Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz w zakładce SERWIS w menu strony. Jeżeli masz pytania to czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 pod numerem 889 277 288.!

Jako jedyni z naszego Województwa uzyskaliśmy elitarne wyróżnienie od najpopularniejszego serwisu MyApple.com, stając się autoryzowanym serwisem MyApple.

http://serwis.applemobile.pl

 

 

 

 

 

 

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.