Home Newsy Przestało działać WiFi w iPhone 4S po aktualizacji do iOS7? To nie problem systemu. Napraw telefon w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl
Przestało działać WiFi w iPhone 4S po aktualizacji do iOS7? To nie problem systemu. Napraw telefon w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl
12

Przestało działać WiFi w iPhone 4S po aktualizacji do iOS7? To nie problem systemu. Napraw telefon w Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl

12

Ostatnio zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie właścicieli telefonu iPhone 4S usługą naprawy modułu WiFI. Większość z nich twierdzi, że bezprzewodowy internet przestał działać wraz z instalacją systemu iOS 7. Skutkiem jest brak możliwości uruchomienia WiFi (nieaktywny suwak w menu), brak wyświetlania dostępnych sieci WiFi, pomimo uruchomionej funkcji WiFi lub brak możliwości połączenia się do sieci, którą telefon odnajduje. Dementujemy iż powodem problemu z modułem WiFi jest najnowszy system iOS7. Winowajcą niemal zawsze jest układ widoczny na zdjęciu. Czy można to naprawić? Owszem! Nasz serwis iphone szczecin AppleMobile.pl zajmuje się naprawą układów WiFi, również wysyłkowo. Pokażemy jak jednak stwierdzić w 100 procentach, że problem leży po stronie sprzętu, a nie oprogramowania.

By wykluczyć problem oprogramowania należy w ustawień telefonu wejść w wyzerowanie i wyzerować ustawienia sieciowe. Zerowanie ustawień sieciowych nie powoduje utraty danych zapisanych w urządzenia. Utracone zostaną jedynie hasła do sieci bezprzewodowych.

Jeżeli pomimo zerowania ustawień sieciowych nie możesz korzystać z sieci bezprzewodowej WiFi w swoim telefonie, a restartowanie routera nic nie pomogło i podłączanie się do jakiejkolwiek sieci nie działa, to problem leży po stronie układu WiFi.

Układ WiFi jest układem scalony w skład którego wchodzi moduł sieci bezprzewodowej WiFi oraz Bluetooth. Dlatego właśnie problemom z bezprzewodowym Internetem towarzyszy także problem z komunikacją przez Bluetooth. Układ wymaga wymiany.

Serwis iPhone Szczecin AppleMobile.pl wykonuje taką usługę. Realizujemy także naprawy wysyłkowe, które trwają najczęściej nie dłużej niż 24h. Jeżeli jesteś zainteresowany naprawą zgłoś się do nas! Więcej informacji w dziale SERWIS, w górnym menu strony.

 

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.