Recenzja Verbatim 5200mAh Pocket Power Pack – bardzo mały, ale bardzo pojemny powerbank

Recenzja Verbatim 5200mAh Pocket Power Pack – bardzo mały, ale bardzo pojemny powerbank

Recenzja Verbatim 5200mAh Pocket Power Pack – bardzo mały, ale bardzo pojemny powerbank

0

Marki Verbatim nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Kiedyś lider na rynku nośników danych. Dzisiaj swojego miejsca szuka w branży związanej z akcesoriami mobile. Jednym z bardzo ciekawych i udanych wydaje się nowy powerbank, który wyposażono w dużą pojemność akumulatora o niewielkich rozmiarach z cyfrowym wskaźnikiem naładowania i latarką.

Mniejszy od karty płatniczej. Niewiele większy od pudełka zapałek. Mimo to, może się pochwalić pojemnością na poziomie 5200mAh. Bateria litowo-jonowa zainstalowana we wnętrzu zapewnia długie lata użycia, a natężenie 2.1A na wyjściu spokojną współprace nawet z wymagającym prądu tabletem.

W zestawie znajdziemy wyłącznie krótki, ale solidny przewód microUSB, którym za pomocą dowolnego zasilacza naładujemy baterię powerbanku.

Natomiast do naładowania smartfona Apple czy tabletu, musimy już użyć przewodu z zestawu z nim.

Powerbank dysponuje wyłącznie jednym portem USB-A, a co za tym idzie w tym samym czasie możemy przy jego pomocy podratować baterię tylko jednego urządzenia. W zamian zyskujemy naprawdę niewielkie gabaryty powerbanku, który spokojnie wejdzie nam do reporterki, kobiecej torebki czy nawet kieszeni.

Miniaturyzacja tego urządzenia przy zachowaniu dużej pojemności to widać, że był dla inżynierów Verbatim priorytet przy tym gadżecie. Tym bardziej cieszy, że mimo takich założeń, udało się w nim wygospodarować miejsce na diodę LED, która w razie potrzeby może nam posłużyć za praktyczną latarkę.

Dodatkowym gadżetem jest wskaźnik naładowania baterii w postaci wyświetlacza segmentowego. Wyświetla on w procentach dokładny poziom zmagazynowanej w powerbanku energii.

Natężenie na wyjściu na poziomie 2.1A pozwala szybko doładować baterię smartfonu, a pojemność 5200mAh mimo przecież sporych strat z jakimi mamy do czynienia przy tego typu ładowaniu, z powodzeniem pozwoli wypełnić baterię iPhone’a XS Max do pełną z nadwyżką do wykorzystana później w razie krytycznej sytuacji.

Małe, solidne, dobrze wykonane urządzenie, które z powodzeniem użyjesz w razie dalszej wakacyjnej podróży.

Recenzja Verbatim 5200mAh Pocket Power Pack – bardzo mały, ale bardzo pojemny powerbank

Zalety Wady

Zalety

  • Niewielkie rozmiary
  • Duża pojemność
  • Wbudowany cyfrowy wskaźnik
  • Wbudowana latarka

Wady

  • Tylko jeden port USB-A
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *