Recenzja UAG NATO Straps – solidny nylonowo pasek dla Apple Watch

Recenzja UAG NATO Straps – solidny nylonowo pasek dla Apple Watch

Recenzja UAG NATO Straps – solidny nylonowo pasek dla Apple Watch

0

Zegarki Apple to najbardziej popularne smartwatche na świecie. Nic więc dziwnego, że na rynku można dostać tak wiele różnego akcesoriów firm trzecich, które próbują zaoferować swoje akcesoria do tak powszechnie używanego urządzenia. NATO Straps to bardzo solidny pasek do zegarka Apple przeznaczony dla poszukiwaczy outdoorowych przygód od Urban Armor Gear.

UAG NATO dostępny jest w różnych kolorach. Do testów dostałem ten w wersji wojskowej zieleni. Prezentuje się bardzo oryginalnie, szczególnie przy czarnej kopercie zegarka Apple.

Model NATO wyróżnia na tle oferty bardzo mocny i silnie wykonany splot nici nylonowych, które sprawiają, że pasek te idealnie nadają się do używania zegarka w ekstremalnych warunkach.

Chociaż z tym czy zegarek będzie w takich warunkach tak samo bezpieczny jak pasek, to bym polemizował, ale załóżmy, że dodatkowo zabezpieczymy go jakimś odpornym etui i będziemy mieli komplet.

Nylonowe pasek to nie jedyny mocny element tego akcesorium. Producent położył także duży nacisk na solidność wykonania i mocowania go na ręce.

Zapinki na Apple Watchu, a także klamra i ucha są wykonane ze stali nierdzewnej. Dlatego temu paskowi niestraszna wilgoć, błoto, pył i woda. Zabrudzony wystarczy przepłukać w czystej wodzie i będzie jak nowy.

Precyzyjnie wykonane zapięcia bardzo łatwo pozwalają zapiąć pasek na kopercie Watcha, a także bez większego problemu go zdjąć, gdy będziemy potrzebowali bardziej sportowej wersji paska lub eleganckiej bransolety.

UAG NATO Straps pasuje na każdą generację Apple Watcha, od jego pierwszej generacji po szóstą, w tym także modelu SE, który jak wiemy jest po prostu lekko wykastrowaną i zmienioną piątką. Warunek to koperta 42 lub 44 mm.

Pasek kosztuje około 170 złotych, co nie jest kwotą wygórowaną na tle pasków producenta czy innych, a otrzymujemy naprawdę wysokiej jakości nylonowy pasek z dobrze wykonanymi elementami zapięcia. Polecam!

Pasek UAG NATO Straps do recenzji wypożyczyła nam firma ALSTOR, właściciel sklepu iCorner.pl

Recenzja UAG NATO Straps – solidny nylonowo pasek dla Apple Watch

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.