Recenzja słuchawek dousznych bezprzewodowych media-tech MT3589K R-PHONES- douszne słuchawki bezprzewodowe w dobrej cenie.

Recenzja słuchawek dousznych bezprzewodowych media-tech MT3589K R-PHONES- douszne słuchawki bezprzewodowe w dobrej cenie.

Recenzja słuchawek dousznych bezprzewodowych media-tech MT3589K R-PHONES- douszne słuchawki bezprzewodowe w dobrej cenie.

0

Jak wiadomo słuchawki AirPods są bardzo drogie. Ale czy istnieje jakaś alternatywa? Dużo tańszymi słuchawkami, a wręcz łudząco podobnymi są douszne słuchawki marki Media – Tech Bluetooth 4.2 TWS R-PHONES MT3589 z dedykowaną przenośną ładowarką / powerbankiem. Zostały one zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które cenią sobie wygodę użytkowania. Można słuchać muzyki, podcastów, radia internetowego, podczas pracy, spaceru, treningu czy prowadzenia samochodu. R-PHONES TWS występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Są wykonane w solidny i schludny sposób. Czy te słuchawki bezprzewodowe w przystępnej cenie są w stanie spełnić Nasze oczekiwania? Przekonajcie się w tym teście słuchawek Media – Tech.  

Czym jest TWS?

TWS to skrót od angielskich słów True Wireless Stereo. Oznacza to, że obie słuchawki łączą się ze sobą tworząc bezprzewodowy zestaw stereo- pełne stereo, nie mono.

 

Jak połączyć ze sobą słuchawki (tryb TWS)?

  1. Wyłącz interfejs Bluetooth w smartfonie.
  2. Wciśnij i przytrzymaj przycisk (ok. 3 sekundy) na każdej ze słuchawek, aż zaczną migać na czerwono i niebiesko naprzemiennie.
  3. Następnie na jednej ze słuchawek wciśnij dwukrotnie przycisk, gdy obie słuchawki połączą się ze sobą usłyszysz komunikat głosowy.
  4. Włącz interfejs Bluetooth w smatfonie.
  5. Wybierz na liście “MT3589”, gdy proces zakończy się sukcesem

Z jakimi urządzeniami słuchawki R – PHONES są kompatybilne?

Słuchawki można używać z różnymi urządzeniami posiadającymi funkcję Bluetooth. Działają z większością urządzeń z systemem Android i iOS.

Czy do słuchawek można również mówić?

Słuchawki posiadają mikrofon, dzięki czemu bez problemu można prowadzić rozmowy głosowe, mogą więc one posłużyć również jako zestaw głośnomówiący. Słuchawki posiadają także funkcjonalny przycisk, który umożliwia łatwą obsługę; między innymi: odbieranie połączeń przychodzących, kończenie rozmowy. Słuchawki posiadają wiele opcji: odbieranie połączenia, zakończenie, odrzucenie, dzwonienie pod ostatnio wybrany numer.

Jak długo trzyma bateria?

Słuchawki na pełnym naładowaniu działają przez około 70 – 90 minut podczas trwania rozmów i słuchania muzyki. Wszystko zależne jest od podłączonego urządzania i poziomu głośności. Tak długi czas jest możliwy do osiągnięcia przy energooszczędnej technologii Bluetooth 4.2. Ładowanie słuchawek zajmuje około 1 godziny, a ładowanie akumulatora Powerboxa (PowerBanka) około 2 godzin tradycyjną ładowarką z kablem microUSB. W PowerBoxie słuchawki możemy naładować trzykrotnie. Po podłączeniu zasilania do PowerBxa ze słuchawkami w środku ładujemy i słuchawki, i pudełeczko. Konieczne jest więc podłączenie do niej końcówki chociażby z naszego smartfona, jeśli chcemy podłączyć ją do kontaktu. Powerbox jest nie tylko ładowarką, służy też również do bezpiecznego przechowywania słuchawek.

 

PLUSY MINUSY
Słuchawki nie mają kabla Dźwięk gorszej jakości niż przez AirPods
Posiadają wbudowany czuły mikrofon Brak basu
Pojemna bateria Niezbyt wysoka głośność
Łatwe parowanie i obsługa
Energooszczędny interfejs Bluetooth V4.2 + EDR
Współpraca z większością interfejsów BT w smartfonach i telefonach komórkowych
Lekkie (4g jedna słuchawka, 30g cały PowerBox)
Zajmują bardzo mało miejsca
Dobrej (ale nie bardzo dobrej) jakości dźwięk

Słuchawki R-PHONES TWS są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów, komputerów, notebooków, tabletów i innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Są doskonałe dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport. Dzięki niewielkim wymiarom i sporej pojemności baterii można ich używać podczas nawet najdłuższych maratonów. Takie słuchawki to świetny produkt za niewygórowaną cenę. Dla wszystkich osób ceniących sobie wygodę, komfort użytkowania i funkcjonalność. Prawie niewidoczne i bezprzewodowe uwolnią na zawsze Twoje ręce. Podczas każdej czynności możesz słuchać muzyki, podcastów, radia czy chociażby prowadzić rozmowę przez telefon. A co najważniejsze- nie wypadają z uszu i nie trzeba ich ciągle poprawiać.

Recenzja słuchawek dousznych bezprzewodowych media-tech MT3589K R-PHONES- czy warto, jak z jakością dźwięku, wygodą użytkowania.

Zalety Wady

Zalety

Marysia Kujawińska Mam na imię Marysia, mam 21 lat i od 2011 roku jestem blogerką. Uwielbiam dobry design, a z aparatem, telefonem i laptopem prawie wcale się nie rozstaję. Obiektyw to moja druga para oczu na świat.