Recenzja samochodowego uchwytu DUNLOP na szybę do iPhone – pokochasz go!

Recenzja samochodowego uchwytu DUNLOP na szybę do iPhone – pokochasz go!

Recenzja samochodowego uchwytu DUNLOP na szybę do iPhone – pokochasz go!

0

Ostatnio recenzowałem uchwyt do kratki wentylacyjnej dla osób ciekawych nowinek i pewnych smaczków – a dziś przygotowałem recenzję czegoś, co powinno spodobać się tradycjonalistom. Zapraszam!

Ostatnimi czasy  przechadzając się po Tesco natrafiłem na uchwyt samochodowy montowany na szybę. Taki zwykły uchwyt, który kosztuje około 30 złotych. Była ostatnia sztuka przeceniona na 7 złotych! Mówię „w takiej cenie to szkoda nie wziąć, jak nie przyda się mi, to może komuś z rodziny bądź znajomych”. Jak pomyślałem, tak się stało – poszedłem z uchwytem to kasy i zapłaciłem wcześniej wspomniane siedem złotych. Następnie wróciłem do domu i przyjrzałem się temu produktowi bliżej.

Wykonanie – szacun!

Jakość plastiku i gumy użytych w produkcji tego uchwytu jest boska. Wszystko jest idealnie spasowane, nic nie trzeszczy, macie poczucie obcowania z naprawdę porządnym sprzętem, który wyglada na wart o wiele więcej niż tak naprawdę jest. Samo miejsce na smartfon jest tak przygotowane, że mamy wręcz pewność, że nic mu nie grozi – urządzenie budzi zaufanie w podobny sposób jak miła i urocza 60 letnia Pani, która częstuje was herbatnikami i herbatą. Nie da się mu nie zaufać.

Pokochałem jazdę z nim!

Pierwszy test. Odklejamy folie, wkładamy smartfon i montujemy na szybę. Ustawiany mapę i jazda! Sterowanie podczas jazdy muzyką, czy szybkie podejrzenie trasy jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Plusy? Dzięki montażowi na szybie, mogę bez problemu odblokować telefon poprzez Face ID po prostu na niego zerkając. Nie muszę sięgać do kratki i wpisywać kodu, przeciągać palcem i robić bóg wie co. Świetna opcja, żeby zachować więcej uwagi, którą powinnismy skupić na drodze.

Nie ma się co tu rozpisywać – urządzenie sprawuje się świetnie. Spełnia swoją funkcje w 100% i działa wyśmienicie. Brakuje mi może w nim ładowarki indukcyjnej, ponieważ transmisja danych i mapy są prądożerne, no ale możemy zawsze podłączyć się poprzez kabel. Koniecznie przejdźcie się po marketach Tesco w waszych mostach – może i wam uda się dostać to cacko w tak niskiej cenie. Serdecznie polecam i zachęcam do zakupu tego urządzenia! 

Recenzja samochodowego uchwytu na szybę do iPhone – pokochasz go!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/