Jak przenieść wszystkie swoje kontakty z Androida na iPhone?

Jak przenieść wszystkie swoje kontakty z Androida na iPhone?
0

Zmieniasz smartfon i chcesz przenieść kontakty? Pokazujemy krok po kroku, jak przenieść wszystkie swoje kontakty z smartfona z Androidem na iPhone.

Aby przenosić kontakty z Androida na iPhone’a, musisz używać Androida w wersji 4.0 lub nowszej i iOS 9 lub nowszej.

Zgodne urządzenia iOS to iPhone 5 lub nowszy, iPad 4 generacji lub nowszy, iPad mini 2 generacji lub nowszy oraz iPod touch 6 generacji.

Upewnij się również, że oba urządzenia są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi i podłączone do źródła zasilania.

Najprostszym sposobem na przeniesienie kontaktów z Androida na iPhone’a jest skorzystanie z narzędzi oprogramowania dostarczonych przez firmę Apple na obu platformach.

Krok po kroku przenoszenia wszystkich kontaktów z Androida na iPhone:

  1. Podczas konfiguracji nowego urządzenia z systemem iOS po raz pierwszy, poszukaj ekranu aplikacji i danych na iPhonie podczas konfiguracji. Kliknij Przenieś dane z Androida. Jeśli już skonfigurowałeś iPhone’a, musisz zacząć od nowa, kasując urządzenie. Jeśli nie jest to możliwe, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej.
  2. Na urządzeniu z Androidem pobierz aplikację Przenieś na iOS ze sklepu Google Play, otwórz aplikację i kliknij Dalej.
  3. Wybierz opcję Kontynuuj w aplikacji na Androidzie, a następnie zaakceptuj warunki korzystania z usługi.
  4. Na następnym ekranie zobaczysz komunikat Znajdź swój kod: „Jeśli nie widzisz kodu na swoim iPhonie, upewnij się, że jesteś w Ustawieniach iPhone’a i wybrałeś” Przenieś dane z Androida „.”
  5. Na nowym urządzeniu poczekaj, aż pojawi się dziesięciocyfrowy lub sześciocyfrowy kod.
  6. Wróć na urządzenie z Androidem, wprowadź kod, a następnie poczekaj na pojawienie się ekranu Przesyłanie danych.
  7. Wybierz zawartość, którą chcesz przesłać, i wybierz Dalej. W tym przypadku chcesz przenieść swoje kontakty z Androida na iPhone’a. Możesz także przenosić historię wiadomości, zdjęcia i filmy z aparatu, zakładki internetowe, konta pocztowe i kalendarze.

Podczas tego procesu należy pozostawić oba urządzenia w spokoju, dopóki pasek ładowania w iPhonie nie zakończy działania, niezależnie od tego, co pokazuje inne urządzenie. W zależności od liczby posiadanych kontaktów proces ten może potrwać kilka sekund lub minut.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *