Recenzja Qpony – aplikacja, w której znajdziesz aktualne zniżki i gazetki popularnych sklepów
Recenzja Qpony – aplikacja, w której znajdziesz aktualne zniżki i gazetki popularnych sklepów

Recenzja Qpony – aplikacja, w której znajdziesz aktualne zniżki i gazetki popularnych sklepów

0

W sklepie AppStore, ale także Google Play oraz Windows Market znalazłem interesującą aplikację, dzięki której uda się Wam zaoszczędzić trochę kasy przy okazji codziennych zakupów czy korzystania z różnych usług. Aplikacja Qpony zbiera w jednym miejscu całą masę kuponów zniżkowych do sklepów bardziej lub mniej popularnych.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie. Uruchamiając aplikację po raz pierwszy, zostaniemy poproszeni o wyznaczenie naszej lokalizacji, na podstawie której wyświetlone zostaną kupony i zniżki dostępne w naszym mieście. Program pozwala także na filtrowanie zniżek względem wybranej kategorii. Jeżeli szukamy rabatów na jedzenie, wystarczy wskazać kategorię Jedzenie. Takie też oferty z naszej okolicy będą w programie wyświetlone. Natomiast jeżeli szukamy zniżek z innej kategorii np. Zdrowie i uroda, wystarczy przełączyć kategorię właśnie na taką o nazwie Zdrowie i uroda. Kupony zostaną nam wyświetlone w formie kafelków.

Całość jest niezwykle czytelna i wystarczy jeden rzut oka by znaleźć interesujące nas zniżki, dowiedzieć się jakie są warunki promocji, a także do kiedy trwa akcja. W aplikacji ofert jest bardzo dużo. Znajdziemy tu zarówno zniżki do popularnych sieci sklepów takich jak RTVeuroAGD, empik, Saturn, Rossmann czy Duglas, jak i do mniejszych lokalnych restauracji

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby przejrzeć oferty znajdujące się w innej lokalizacji niż nasza. Jeżeli wybieracie się akurat do innego miasta na wakacje, możecie wcześniej sprawdzić co ciekawego przygotowały tamtejsze sklepy i z jakich okazji możemy skorzystać dzięki aplikacji Qpony. Kupony zniżkowe to nie jedyna funkcjonalność aplikacji. Na dolnej belce możemy wybrać opcję, która wyświetli na ekranie naszego telefonu aktualne gazetki reklamowe popularnych sieci marketów czy drogerii. Nie musimy już zbierać papierowych gazetek – teraz wszystkie możemy mieć w swoim telefonie!

Bardzo mi się spodobała funkcja wyliczania odległości do miejsca, w którym obowiązuje promocja. Na przykład wybierając zniżki do McDonalds, pod ofertą znajdziemy informację o odległości jaka dzieli nas od najbliższej czynnej restauracji. Co ważne i co warto podkreślić, w Qponach nie uświadczymy męczących wyskakujących reklam, wyskakujących stron w nowych zakładach itd., co jest normą w tego typu aplikacjach. Tu wszystko jest użyteczne przyjazne użytkownikowi i przyjemne dla oka. Aplikację ściągniecie przez sklep z aplikacjami Waszego systemu lub po wejściu na stronę www.qpony.pl

*Artykuł sponsorowany
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *