Recenzja OSO Push Air – interesujący solidny uchwyt samochodowy mocowany na kratce nawiewu

Recenzja OSO Push Air – interesujący solidny uchwyt samochodowy mocowany na kratce nawiewu

0

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 2

Okres przedwakacyjny to zawsze czas, w którym najwięcej osób poszukuje solidnego uchwytu na telefon do swojego samochodu. Niewątpliwie z bardzo dobrych uchwytów słynie marka OSO, której produkty miałem okazję już kilkukrotnie testować. Tym razem do recenzji oddano nam kompaktowy uchwyt OSO PUSH Air, który montujemy do kratki nawiewu.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 3

Mając aktualne mapy i system nawigacji wbudowany w samochód, mimo wszystko po Polsce poruszam się korzystając z nawigacji uruchamianej na telefonie. Najczęściej jest to Yanosik gdyż prócz trasy, potrafi poinformować również o natężeniu ruchu czy? kontrolach drogowych. Jednak trudno jest jeździć z komórkową nawigacją bez solidnego uchwytu. Takim jest właśnie OSO PUSH Air.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 4

W zestawie nie znajdziemy nic więcej niż samego uchwytu. Jak na produkt OSO trzeba przyznać, że jest bardzo kompaktowych rozmiarów. Nie jest to jednak najmniejszy uchwyt instalowany do kratki nawiewu z jakim miałem do czynienia. Jest to natomiast uchwyt, który już przy pierwszym kontakcie wydaje się być bardzo solidny.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 5

 

W całości wykonany jest z niezwykle twardego tworzywa sztucznego. Elementy konstrukcji poruszają się bardzo trudno, co trzeba uznać za zaletę, gdyż mamy pewność, że nawet korzystając z dotykowego ekranu podczas jazdy, uchwyt nie będzie się przemieszczał i nie odpadnie.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 6

Montaż uchwytu jest dziecinnie prosty. Wymaga jedynie wsunięcia go na jedną z listew kratki nawiewu.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 10

Kulowe mocowanie pozwala na obracanie uchwytem dowolną stronę. To pozwala na odpowiednie dostosowanie kąta nachylenia i ustawienia telefonu do własnych preferencji.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 7

Ramiona uchwytu odblokowujemy spustem znajdującym się nad logo producenta. Wystarczy go nadusić, wsunąć telefon i puścić. Uchwyt sam się zaciśnie i solidnie utrzyma telefon w ramionach, dzięki zwalnianej blokadzie po dociśnięciu telefonu do uchwytu.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 11

Podczas jazdy z wykorzystaniem uchwytu nie miałem żadnego problemu, aby obsługiwać telefon jedną ręką, potwierdzać mijane fotoradary w Yanosiku czy odczytywać wiadomości tekstowe. Telefon się nie przemieszczał, uchwyt bardzo dobrze się sprawdza podczas jazdy i w praktyce pokazał, że jest warty zainteresowania. Warunek? Musimy mieć w odpowiednim miejscu umieszczoną kratkę nawiewu tak, aby mieć do telefonu swobodny dostęp.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 12

Ogromną zaletą uchwytów kratkowych jest to, że w żaden sposób nie ograniczają widoczności w stosunku do tych montowanych na kokpicie lub przedniej szybie.

Recenzja OSO PUSH Air w AppleMobile.pl 14

Całkowicie eliminujemy martwą strefę, tym samym zwiększamy nasze bezpieczeństwo. Jeżeli szukacie solidnego uchwytu do kratki, OSO PUSH Air będzie dobrym wyborem.

 

Zalety:

  • + Solidny uchwyt
  • + Solidne wykonanie
  • + Twardy materiał
  • + Nie ogranicza widoczności
  • + Latwy w montażu

Wady:

  • – brak
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *