Home Recenzje Akcesoria Recenzja Nite Ize inka mobile PEN+Stylus
Recenzja Nite Ize inka mobile PEN+Stylus

Recenzja Nite Ize inka mobile PEN+Stylus

0

Nie wiem czy ktoś z Was korzystał z piórka w obsłudze iPada, ale kiedy ja zacząłem zabierać je ze sobą do iPada, który towarzyszył mi i w domu, i w pracy, to w końcu je zgubiłem. Był to fajny stylus marki WACOM z piórkiem do ekranu tabletu oraz tradycyjnym długopisem. Może gdyby ktoś z WACOM pomyślał jak producent inka mobile to stylusa bym nie zgubił. Dlaczego? Dlatego, że produkt inka mobile prócz stylusa i długopisu wyposażony został w specjalne zapięcie na wzór karabińczyka do wspinaczki. Dzięki temu można go łatwo przyczepić chociażby do kluczy by się nam nie zapodział.

Inka mobile to niezbyt długi, ale bardzo sprytny stylus do tabletu, którego nie powstydziłby się MacGyver. Ten niewielki przedmiot kryje  w sobie piórko z gumową końcówką do obsługi tabletów z ekranem dotykowym, a z drugiej strony wyposażony został we wkład długopisowy, co pozwoli nam korzystać z gadżetu w roli zwykłego długopisu.

Specjalny uchwyt umożliwi nam przypięcie go do kluczyków auta lub kluczy od domu, które raczej zawsze nosimy przy sobie. Dzięki temu już nigdy nie zapomnimy stylusa z pracy czy domu.

Gumowa końcówka idealnie emuluje dotyk naszego palca, a przy tym obsługa urządzenia jest bardziej precyzyjna.

Dzięki stylu sowi możemy pokusić się o rysunki lub odręczne notatki. Dzięki niewielkim rozmiarom inka mobile z powodzenie może być naszym bardzo praktycznym brelokiem.

Zalety:

  • + 3 w 1 – długopis, stylus, brelok
  • + Już nie zapomnisz piórka z domu czy pracy, wystarczy przypiąć go do kluczy

 

Wady:

  • -brak
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *