Recenzja LA robe Protection – nowy pokrowiec dla Macbooków od be.ez
Recenzja LA robe Protection – nowy pokrowiec dla Macbooków od be.ez

Recenzja LA robe Protection – nowy pokrowiec dla Macbooków od be.ez

0

Nowy na naszym rynku francuski producent akcesoriów – be.ez,  dostarczył interesujący pokrowiec dla komputerów Apple Macbook. Wykonany z tworzywa sztucznego pasuje do 13 calowych komputerów z jabłkiem na obudowie, nie tylko zapewniając wygodne przenoszenie czy spakowanie w większej torbie, ale również chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi za sprawą kosmicznego materiału z pamięcią.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 2

Be.ez po raz pierwszy dostarczył na swój produkt do oceny. Mam jednak nadzieję, że nie ostatni, gdyż jak udało mi się przekonać, produkty tej firmy to bardzo przemyślane rzeczy, które wykonane są z duża starannością i z nowoczesnych materiałów.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 5

Nawet tak proste etui jakim jest testowany LA robe Protecion, zostało wykonane z pieczołowita starannością. Już na pierwszy rzut oka widać, że wszystkie szycia wykonane zostały od wewnętrznej strony tak, by pokrowiec mógł cieszyć oko już od pierwszego spojrzenia na ten produkt.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 4

W tym produkcie widać bardzo wiele z filozofii firmy Apple, dla produktów której zostało wykonane. Jej założyciele od samego początku bardzo dużą wagę przykładali do wykończenia swoich produktów. Także do ich wnętrza. Nie inaczej jest z wnętrzem LA robe Protecion.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 12

Nie uświadczymy tu żadnych wystających nitek, nieładnych supełków kończących szycia. Wszystko jest tu wykonane na najwyższym poziomie.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 6

Profilowane suwaki ułatwiają zapinanie i rozpinanie. Koniec suwaka również wykończony został szwem, który zabezpiecza suwak przed uszkodzeniem czy wyrwaniem.

Recenzja LA robe Protection be.ez w AppleMobile.pl 13

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *