Recenzja KANEX DuraBraid Premium USB-C to Lightening Cable – solidny kabel USB dla iPhone’a
Recenzja KANEX DuraBraid Premium USB-C to Lightening Cable – solidny kabel USB dla iPhone’a

Recenzja KANEX DuraBraid Premium USB-C to Lightening Cable – solidny kabel USB dla iPhone’a

0

KANEX to marka sama w sobie. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów akcesoriów i przejściówek dla komputerów Apple. Jakość produktów KANEX jest tak wysoka, że wielokrotnie Apple oferowało w swoim sklepie wyłącznie przejściówki tej marki. Do testów dzięki uprzejmości TopBuy.eu otrzymałem ich przewód Lightning z wtykiem USB-C.

Apple trochę namieszało w kwestii przewodów i zasilaczy już przy modelu serii 11. Na zasilacz z USB i przewód w tym standardzie mogli liczyć tylko Klienci wybierający model PRO. Pozostali musieli zadowolić się wolnym zasilaczem 5W i kablem w standardzie USB-A, choć urządzenie obsługuje szybkie ładowanie. Jeżeli ktoś bardzo chciał szybko ładować swoją jedenastkę, musiał wysupłać z portfela dodatkowe pieniądze na kabel USB-C oraz zasilacz USB-C.

Jednak w przewodach Apple po za samym wtykiem nie zmieniło się nic. To nadal ten kiepski materiał, który w krótkim czasie się kruszy, pęka i przestaje działać. Dlatego jeżeli poszukujecie dobrego kabla do ładowania czy komunikacji z komputerem w standardzie USB-C, raczej odpuście sobie te od Apple. Wybierzcie coś bardziej jakościowego. KANEX DuraBraid jest godny uwagi.

KANEX DuraBraid jest oferowany w długości 1.2 metra. To taka najbardziej optymalna długość, która pozwala wygodnie korzystać z przewodu nie tylko w domu przy nocnej szafce czy biurku, ale również w samochodzie, bez zbytniego plątania się przewodu pod rękami.

Może się wydawać, że kabel jak kabel. Jednak trzeba powiedzieć jasno, że KANEX bardzo mocno przyłożył się do jego stworzenia, stawiając na wysoką jakość i solidne materiały. Dzięki temu przewód powinien spokojnie wytrzymać lata. Wystarczy wspomnieć tu chociażby aluminiowe obudowy konektorów, które nie sposób zniszczyć w codziennym użytkowaniu czy ultraodporny oplot DuraBraid z nylonu bardzo trudno przetrzeć, nie mówiąc już o przełamaniu. W przeciwieństwie do tworzywa stosowanego w przewodach Apple. DuraBraid jest odporny na codzienne zużycie, światło słoneczne, nie skruszy się i nie będzie pękać.

Przy tym producent uzyskał certyfikat bezpieczeństwa od APPLE MFI. Mamy więc pewność, że przewód jest całkowicie bezpieczny dla urządzeń Apple oraz w 100 procentach kompatybilny. Przewód DuraBraid od KANEX jest gotowy do korzystania z technologii Power Delivery, PPS, jak również można go używać z komputerami wyposażonymi w Thunderbolt 3.

Przewód dostarczył do recenzji sklep TopBuy.eu

Recenzja KANEX DuraBraid Premium USB-C to Lightening Cable – solidny kabel USB dla iPhone’a

 

5/5 - (1)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *