Recenzja hama® Universal Smartphone Holder. Solidny magnetyczny uchwyt samochodowy od firmy hama®
Recenzja hama® Universal Smartphone Holder. Solidny magnetyczny uchwyt samochodowy od firmy hama®

Recenzja hama® Universal Smartphone Holder. Solidny magnetyczny uchwyt samochodowy od firmy hama®

0

Uchwyty samochodowe to dla wielu kierowców standardowe wyposażenie samochodu. W moim przypadku wyrobiłem sobie nawyk odkładanie telefonu na uchwyt podczas wsiadania do samochodu. Nie wyobrażam sobie trzymania telefonu w kieszeni ze względu na uciążliwą wielkość posiadanego telefonu. Uchwytów na rynku jest masa, często jednak możemy spotkać się ze słabo jakościowymi produktami. Na przeciw wychodzi firma Hama prezentując uchwyt samochodowy z serii produktów nazwanych dumnie „prime line”, charakteryzują się one najwyższą dbałością o detale i niezawodnością.

Co znajdziemy w zestawie?

Standardowo w przypadku produktów z linii „prime line” opakowanie zostało wyposażone w okienko na magnes przez, które widać pełną zawartość oferowanej zawartości przez producenta. Po otwarciu pudełka oprócz samego uchwytu na magnes znajdziemy dwie metalowe blaszki, jedną mniejszą, a drugą większą. Z mniej ważniejszych części zestawu znajdziemy w nim papierologię.

Wykonanie?

Magnetyczny uchwyt został wykonany w większości z metalu, dzięki czemu jest on naprawdę solidny i rewelacyjnie zbudowany. Dwie oderowane blaszki posiadają na jednej ze stron tasiemkę, po jej zerwaniu jedną z blaszek należy przykleić w wybrane przez nas miejsce, a najlepiej do wnętrza używanego pokrowca.

Funkcjonalność?

Uchwyt samochodowy od firmy Hama najlepiej sprawdzi się w momencie, kiedy jedną z metalowych blaszek przykleimy do środkowej części używanego przez san pokrowca. Sam uchwyt z magnesem umiejscawiamy w wybraną przez nas kratkę wentylacyjną w samochodzie i gotowe!

Teraz jedyne co pozostało to umieścić telefon do uchwytu i możemy śmiało, bez obaw korzystać z takiego rozwiązania. Radzę jednak sprawdzić czy kratki wentylacyjne w naszym samochodzie nie są za luźne, bowiem może zdarzyć się tak, że pod ciężarem będą się zamykać wraz z naszym urządzeniem, które znajduje się na uchwycie. Na szczęście w moim samochodzie nie było takowego problemu.

Podsumowanie

Uchwyt z serii „prime line” uważam za bardzo udany produkt. Sprawdził się idealnie podczas wakacyjnych długich podróży jako uchwyt na telefon, na którym znajdowała się nawigacja. Na pewno wielką zaletą omawianego uchwytu na magnes względem standardowych car holderów jest zdecydowanie łatwiejsze i prostsze zdejmowanie i ściąganie z niego smartfona. Gadżet do samochodu oferowany jest w rozsądnej cenie, dzięki czemu jest bardzo dobrym wyborem i wyróżnia sięspośród wielu iinnych uchwytów oferowanych na rynku. Polecam!

Recenzja hama® Universal Smartphone Holder. Solidny magnetyczny uchwyt samochodowy od firmy hama®

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • rewelacyjne wykonanie
  • funkcjonalność
  • prostota w obsłudze
  • cena
  • wygląd

Wady

  • brak
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *