Recenzja Etui dla iPhone 7 Ringke Air Prism
Recenzja Etui dla iPhone 7 Ringke Air Prism

Recenzja Etui dla iPhone 7 Ringke Air Prism

0

Ringke AirPrims to case, który może się podobać. Testowany model pasuje zarówno do iPhone’a 7 jaki i iPhone’a 8. Na pierwszy rzut oka jest standardowym casem, ale wyróżnia go faktura na tyle pokrowca – można porównać to do „uwypuklonych diamencików”.

Case jest lekki i nie pogrubi znacząco naszego smartfona, a zapewni mu rzetelną ochronę przed upadkami i zarysowaniami.

Producent zapewnia, że jego produkt posiada certyfikat militarny, co znacząco zmienia sposób patrzenia na ten pokrowiec. Testowany był pod względem upadków, w moim odczuciu zwiększa to zaufanie, zawsze jest to gwarancja do sprzedawanego produktu.

Spodoba się w dużej mierze kobietom przez jego wspomnianą wcześniej fakturę „diamencików”, ale w czarnej wersji kolorystycznej i mi przypadł do gustu swoim designem. Case jest wykonany z błyszczącego silikonu, przez co zbiera odciski palców i zabrudzenia.

Etui dostępne jest w dwóch wersjach – czarnej i przezroczystej. Case jest uniwersalnym zabezpieczeniem naszego smartfona, zapewnia bardzo dobrą ochronę przed niechcianymi wypadkami, a przy tym jest ładny i elegancki.

Etui dostarczył sklep internetowy HURTEL.PL

Recenzja Etui dla iPhone 7 Ringke Air Prism

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • wyróżniający design
  • certyfikat militarny
  • dobrze przylega do telefonu
  • wykonanie

Wady

  • zbiera odciski palców
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *