Recenzja DUDAO Home Travel Charger A2EU

Recenzja DUDAO Home Travel Charger A2EU

Recenzja DUDAO Home Travel Charger A2EU

0

Do oferty HURTEL dołączyła nowa marka DUDAO, produkująca akcesoria dla urządzeń mobilnych i nie tylko. Dzięki uprzejmości sklepu internetowego, mieliśmy okazję sprawdzić najnowszy dwuportowy zasilacz 2.4A, przeznaczony dla produktów Apple.

Nie tak dawno temu pisaliśmy o tym, że cały rynek szwajcarskich zegarków jest mniejszy niż sprzedaż Apple Watcha. Apple rządzi wśród producentów smartwatchy, a charakterystyczny iWatch wydaje się być na ulicy równie popularny co telefony giganta z Cupertino. Niestety, smartwatch i smartphone, to dwa urządzenia, których baterię niemal każdego dnia musimy ładować. Do tego potrzebujemy dwóch zasilaczy, a więc również dwóch gniazdek w ścianie.

Chyba, że kupimy inny zasilacz, jak chociażby testowany DUDAO Home Travel Charger.

Oferuje on dwa porty USB. Każdy o natężeniu 2.4A, dzięki czemu możemy liczyć na stosunkowo szybkie naładowanie telefonu oraz innego akcesorium, pozwalającego na ładowanie takim prądem. Z moich informacji wynika, że co prawda Apple Watch nie wykorzysta takiego natężenia, ale wybierając ten zasilacz, nie musimy nie tylko zajmować dwóch gniazdek w ścianie. Nie musimy też zabierać dwóch zasilaczy wybierając się chociażby na urlop.

Producent oferuje ten produkt w ramach zestawu z metrowym przewodem Lightning. Nie musimy więc dokupować przewodu, jeżeli takiego nie mamy lub ten z zestawu nam się ułamał, co przecież zdarza się bardzo często.

Będąc akurat przy temacie pękającej izolacji, a co za tym idzie przewodów w kablu Apple, nie sposób nie wspomnieć o ciekawej cesze tego przewodu.

Mianowicie DUDAO wzmocnił za pomocą sprężyny newralgiczne miejsca swojego przewodu, w których najczęściej dochodzi do przetarcia i załamania izolacji, a w konsekwencji zniszczenia przewodu.

Sprężynowe wzmocnienie zapewne znacząco poprawni trwałość kabla.

Zasilacz bez problemu ładuje iPhone’a 11 Pro. Nie posiada co prawda certyfikatu MFI, jednak z powodzeniem współpracuje z każdym posiadanym przeze mnie produktem Apple i nie wyświetla żadnej informacji o problemach z certyfikatem. Można brać i bezpiecznie korzystać.

Zestaw do recenzji użyczył sklep internetowy HURTEL.PL

Recenzja DUDAO Home Travel Charger A2EU

Zalety Wady

Zalety

  • Dwa porty w jednej, kompaktowej ładowarce
  • Duże natężenie 2.4A
  • Solidny przewód dla produktów Apple w zestawie

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.