Recenzja COMMA Swarowski Elements – piękne etui dla pań z kamieniami Swarowskiego
Recenzja COMMA Swarowski Elements – piękne etui dla pań z kamieniami Swarowskiego

Recenzja COMMA Swarowski Elements – piękne etui dla pań z kamieniami Swarowskiego

0

COMMA ma w swojej ofercie etui dla iPhone 6 oraz 6S, które dedykowane jest raczej paniom, które lubią w sposób subtelny błyszczeć, a tym samym chcą przyozdobić swój telefon. Etui COMMA Swarowski Elements to solidny ochraniacz na smartfona, który wykończony został kamieniami Swarowskiego. Dodatkowo producent dodał na tylnej ściance nieco zabarwienia, przez co telefon nabiera zupełnie nowego wyglądu. 

Recenzja COMMA Swarowski Elements w AppleMobile.pl 1

COMMA Swarowski Elemens to etui bardzo podobne do COMMA Brightness Updated Version (Silver), które miałem okazję ostatnio testować. W zestawie nie znajdziemy nic prócz samego etui. To jednak nie jest wada.

Recenzja COMMA Swarowski Elements w AppleMobile.pl 2

Etui samo w sobie wygląda tak dobrze, że producent nie musiał dawać tu żadnych zwiększających atrakcyjność zestawu dodatków.

Recenzja COMMA Swarowski Elements w AppleMobile.pl 6

COMMA Swarowski Elements bardzo dobrze zostało dopasowane do telefonu. Wykończenie jest perfekcyjne.

Recenzja COMMA Swarowski Elements w AppleMobile.pl 7

Charakteru dodaje mu chromowana krawędź.

Recenzja COMMA Swarowski Elements w AppleMobile.pl 10

Jednak najwięcej dzieje się tu w tylnej części ochraniacza. Znajdziemy tu zdobienia oraz maleńkie kryształy Swarowskiego mieniące się w świetle. Dodatkowo plecki od dołu do mniej więcej połowy są zabarwione nadając uradzeniu zupełnie nowego wyglądu.

Etui na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Produkt ten cieszy się największym zainteresowaniem Pań w naszym sklepie. Etui wykonane zostało z bardzo odpornego tworzywa TPU. Podczas testów niestety telefon został upuszcozny kilkukrotnie na ziemię. Na szczęście nic się z nim nie stało. Obudowa nabyła jednak delikatnych obić na narożniku, co w przypadku barwionej krawędzi jest nieco widoczne.

Etui kosztuje kosztuje 149 złotych. Owszem to nie mało. W tej cenie można kupić na przykład COMMA Leather Vivid Case, które wykonane jest ze skóry połączonej ze szczotkowanym aluminium. Trzeba jednak przyznać, że te z kamieniami Swarowskiego może się paniom spodobać bardziej. Etui do testów dostarczył sklep https://zgsklep.pl

kup ten produkt

Recenzja COMMA Swarowski Elements – piękne etui dla pań z kamieniami Swarowskiego

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Świetnie wygląda
  • Doskonale wykończone i dopasowane

Wady

  • Cena
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Ochrona urządzenia
  • Wygoda obsługi telefonu
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *