Recenzja Apple Watch & iPhone Stand od CSOP – praktyczna podstawka pod zegarek i telefon Apple
0

Recenzja Apple Watch & iPhone Stand od CSOP – praktyczna podstawka pod zegarek i telefon Apple

0

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 7

Wraz z pojawieniem się zegarka Apple, na rynku można spotkać co raz więcej ciekawych akcesoriów mu dedykowanych. Wśród nich znajdziem wszelkiej maści podstawki, które ułatwiają podłączenie Watch?a do ładowania po całym dniu i odłączenie go rano, gdy zakładamy zegarek. 

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 17

Stand od CSOP łączy w sobie podstawkę dla zegarka Apple oraz telefonu iPhone. Dla obu urządzeń przewidziano odpowiednie wyprowadzenia potrzebne do dostarczenia przewodów ładujących. Mając tę podstawkę możesz w końcu zrobić porządek z pałętającymi się przewodami po twoim biurku czy szafce nocnej. Sama podstawka to także bardzo ładnie wykonany element wystroju twojego gabinetu lub sypialni, wykonany z modnego bambusa.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 5

Producent przyłożył dużą wagę do wykończenia produktu.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 16

Pierścień, w którym umieszczamy element ładujący bezprzewodowo zegarek Apple Watch został idealnie dopasowany do jego rozmiarów, tak aby łatwo można było go zamocować i zdemontować w razie potrzeby, ale również aby czasem samoczynnie nie ulegał wypięciu.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 9

Na przewód została przewidziana specjalnie dopasowana rynienka, dzięki czemu przewód bardzo schludnie chowa się we wnętrzu standu, nie odstaje i może być puszczony tyłem do źródła zasilania.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 4

Również tyłem możemy wprowadzić kabel dla naszego iPhone’a. W tym standzie także dla niego zostało przewidziane miejsce. Wystarczy wsunąć telefon w szczelinę, by ten oparł się na ściance i był łatwo dostępny, a przy tym mógł się ładować.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 13

Spód stojaka został wyposażony w antypoślizgowe podstawki, dzięki czemu całość podczas zakładania czy to zegarka, czy telefonu nie jeździ nam po powierzchni stołu czy szafki. Całość bardzo dobrze się prezentuje, a przy tym jest niezwykle praktyczne.

Recenzja podstawki pod Apple Watch od CSOP w AppleMobile.pl 11

 

Cena tego gadżetu to 169zł

kup ten produkt

Zalety:

  • Jeden stojak dla dwóch uradzeń
  • Wysoka jakość wykończenia
  • Możliwość ładowania urządzeń w stojaku
  • Antypoślizgowe podkładki zapobiegają przemieszczaniu się stojaka
  • Oryginalny element wystroju wnętrz

Wady:

  • – Do ładowania wymaga osobno dokupionych przewodów
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *