Home Newsy Problemy z produkcją budżetowego modelu iPhone’a
Problemy z produkcją budżetowego modelu iPhone’a
0

Problemy z produkcją budżetowego modelu iPhone’a

0

Temat problemów występujących z produkcją nowych modeli iPhone’a nie jest nowy i można określić, iż powraca co roku. Tym razem dzieje się podobnie, a dotyczy w głównej mierze budżetowego wariantu urządzenia z ekranem o przekątnej 6,1 cala.

Jak donoszą media problem dotyczy podświetlenia matryc w ekranie LCD jaki właśnie montowany ma być w jednym z urządzeń jakie zadebiutują już we wrześniu tego roku. Przeciwności mogą przyczynić się do opóźnienia premiery rynkowej iPhone’a 9, który w sprzedaży pojawi się nieco później niż droższe warianty smartfona z ekranami OLED.

Problem ma polegać na właściwym, to jest regularnym podświetleniu całej matrycy ekranu LCD, który w tym roku ma posiadać konstrukcję bezramkową. Technologia LCD posiada dodatkową warstwę wpływającą nie tylko na grubość całej konstrukcji ale też sprawia właśnie wyżej wspomniane kłopoty biorąc pod uwagę design wzorowany na iPhone X.

Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że na ten model smartfona przyjdzie nam czekać w tym roku nieco dłużej niż na pozostałe propozycje giganta z Cupertino.

Źródło: 9To5Mac

 

Problemy z produkcją budżetowego modelu iPhone’a

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *