Home Newsy Prezentacja nowych iPhone’ów już 12 września?
Prezentacja nowych iPhone’ów już 12 września?
0

Prezentacja nowych iPhone’ów już 12 września?

0

Już w przyszłym miesiącu Apple zorganizuje konferencję, na której głównymi bohaterami będą najnowsze odsłony jabłkowych smarfonów. Dziennikarka Lynn La z CNET postanowiła zabawić się w proroka i przewidzieć datę tego wydarzenia, a jak wiadomo ze względu na minione lata nie jest to wcale takie trudne.

Apple cyklicznie trzyma się pewnego schematu, który pod uwagę wzięła jak się łatwo domyślić wspomniana dziennikarka, a skutkiem tego jest wynik 12 września. Kalifornijska firma zazwyczaj organizuje konferencję poświęconą iPhone’om nie później jak w pierwszych dwóch tygodniach września i nie później jak dziewięć dni po Święcie Pracy. Te wypada w tym roku w Stanach Zjednoczonych na dzień 3 września, a więc z prostego rachunku wychodzi data 11 września.

Apple raczej nie zdecyduje się organizować konferencji w rocznicę zamachu na WTC, więc prawdopodobną datą prezentacji nowych modeli iPhone’a będzie zapewne dzień 12 września. Jeśli informacja ta się sprawdzi, to można oczekiwać, że nowe smartfony pojawią się na sklepowych półkach już 21 września.

Źródło: CNET

 

Prezentacja nowych iPhone’ów już 12 września?

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *