Home Newsy Prestiżowe nagrody EISA zostały przyznane produktom Philips TV & Sound
Prestiżowe nagrody EISA zostały przyznane produktom Philips TV & Sound
0

Prestiżowe nagrody EISA zostały przyznane produktom Philips TV & Sound

0

Kolejne cztery prestiżowe nagrody EISA zostały przyznane produktom Philips TV & Sound. W tym roku marka otrzymała trzy wyróżnienia w kategoriach TV oraz jedno wyróżnienie w kategorii audio.

Nagrody EISA (Expert Imaging and Sound Association) to wyraz najwyższego uznania ekspertów z branży AV i swoista rekomendacja dla osób zainteresowanych zakupem nowego sprzętu.

Wśród urządzeń wyróżnionych w tym roku znalazły się cztery produkty z oferty Philips TV & Sound:

  • 55-calowy telewizor Philips 8807 zwyciężył w kategorii EISA Family TV 2022-2023
  • 65-calowy telewizor Philips OLED+937 zwyciężył w kategorii EISA Home Theatre TV of the Year 2022-2023
  • 55-calowy telewizor Philips OLED807 zwyciężył w kategorii EISA Best Buy OLED TV 2022-2023
  • Philips Fidelio FB1 zwyciężył w kategorii EISA Integrated Soundbar 2022-2023

Telewizory Philips w technologii OLED były wielokrotnie nagradzane w konkursie EISA w latach ubiegłych ze względu na oferowane połączenie wysokiej jakości obrazu i dźwięku, unikatowych technologii z systemem Ambilight na czele oraz wyjątkowego europejskiego designu.

W tym roku obok tych modeli na najwyższym podium stanął również telewizor Philips 8807 z serii The One, który jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów szukających w atrakcyjnej cenie wszystkich najważniejszych funkcji oferowanych przez wysokopółkowe modele. Doceniona została również gama Philips Fidelio, a druga z rzędu nagroda w kategorii soundbarów dla urządzeń Philips TV & Sound przypadła w tym roku modelowi Philips Fidelio FB1.

4.5/5 - (2 votes)
tags:
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.