Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai – 70mai Dash Cam M500

Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai – 70mai Dash Cam M500

0

Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai – 70mai Dash Cam M500

0

70mai, lider na rynku wideorejestratorów samochodowych zapowiada na marzec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam M500. M500 to nie tylko doskonała jakość obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości 2592×1944, technologii HDR i kącie 170o ale przede wszystkim inteligentne urządzenie wyposażone w system nagrywania awaryjnego, nadzoru podczas parkowania, system wspomagania kierowcy informujący o zmianie pasa ruchu, zbliżaniu się do poprzedzającego samochodu oraz ostrzegający przed pieszymi.

Współpracuje również z czujnikami ciśnienia i temperatury w oponach informując o za niskim lub za wysokim ciśnieniu. Wbudowany GPS pozwala na śledzenie trasy przejazdu i szybkość jazdy w czasie rzeczywistym, a wewnętrzna pamięć eMMC zapewnia kilkukrotnie większa pojemność niż karty SD i TF. Całość uzupełnia możliwość sterowania głosem, bateria o pojemności 500mAh oraz aplikacja w języku polskim.

70mai Dash Cam M500 będzie dostępne w sprzedaży od 14 marca, a już niedługo opublikujemy pełną recenzje z testów tego urządzenia i pokażemy jak się sprawuje w praktyce.

Założona w 2016 firma 70mai jest wiodącą w branży firmą zajmująca się elektroniką samochodową. Należąc do ekosystemu chińskiego giganta technologicznego Xiaomi, czerpie z wieloletniego doświadczenia najlepszych inżynierów, architektów oraz najwyższej klasy specjalistów z wielu obszarów techniki, technologii i inżynierii. Obecna na polski rynku niemal od samego początku swojej działalności, oferuje swoje produkty we wszystkich największych sieciach handlowych z elektroniką użytkową oraz w kilkudziesięciu sklepach online. Posiada również swój oficjalny sklep na platformie Allegro.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.