Home Newsy Prawdopodobna niska sprzedaż większych zegarków Apple Watch Series 8
Prawdopodobna niska sprzedaż większych zegarków Apple Watch Series 8
0

Prawdopodobna niska sprzedaż większych zegarków Apple Watch Series 8

0

Oczekuje się, że model Apple Watch Series 8 z większym wyświetlaczem o przekątnej 1,99 cala będzie sprzedawany w stosunkowo niewielkiej ilości, co może wskazywać na wysoką cenę detaliczną, według wnikliwego analityka wyświetlaczy Rossa Younga.

Young wygłosił uwagi na temat najnowszego odcinka „The MacRumors Show”, wyjaśniając, że większy model Apple Watch Series 8, który ma dołączyć do oferty w tym roku, będzie produkowany w stosunkowo niewielkich ilościach, co odzwierciedla prognozowaną sprzedaż.

Apple spodziewa się sprzedać zaledwie milion sztuk większego Apple Watcha w trzecim kwartale tego roku, w porównaniu z czterema milionami 45-milimetrowych modeli „Apple Watch Series 8”. Sugeruje to, że nowy, większy Apple Watch może mieć wysoką cenę, która ograniczy wielkość sprzedaży.

Potwierdza to niedawna spekulacja dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana, że ​​nowy zegarek Apple Watch będzie stylizowany na model z wyższej półki z ceną w granicach od 900 do 999 USD. Oprócz nieco większego wyświetlacza urządzenie ma oferować lepszą trwałość i dłuższą żywotność baterii.

źródło: macrumors.com

Prawdopodobna niska sprzedaż większych zegarków Apple Watch Series 8

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.