Home Newsy Poradnik po systemie iOS 11 w iOS 10
Poradnik po systemie iOS 11 w iOS 10
0

Poradnik po systemie iOS 11 w iOS 10

0

Jeszcze w tym miesiącu do oficjalnego kanału dystrybucji trafi obecnie testowany system iOS 11. Dokładną datę oddania go w ręce wszystkich użytkowników posiadających kompatybilne urządzenia poznamy na najbliższej konferencji, która odbędzie się 12 września. Nieoficjalnie spekuluje się, że terminem tym będzie 25 września.

Tymczasem w natywnej aplikacji Porady w systemie iOS 10 pojawił się przewodnik po nadchodzącej wersji platformy, która naszpikowana jest nowymi funkcjami. Znajduje się on w sekcji „Zapowiedź iOS 11”,a jego celem jest zapoznanie użytkownika z możliwościami systemu w najnowszej odsłonie.

Co ciekawe w zależności od sprzętu wyświetlają się jedynie kompatybilne z nim zagadnienia dotyczące opcji oprogramowania, co oznacza, że starsze urządzenia mogą posiadać inną zawartość niniejszego poradnika. Biblioteka tematów wygląda także nieco inaczej w przypadku jabłkowych tabletów, którym w iOS 11 przypisano dodatkowe, dedykowane funkcje.

Warto przypomnieć, że tego typu poradniki zazwyczaj pojawiały się tuż po zainstalowaniu nowego systemu. Tym razem Apple jednak zdecydowało się na inny krok.

Źródło: Apple

 

Poradnik po systemie iOS 11 w iOS 10

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)