Podświetlane logo w MacBookach może powrócić w przyszłych generacjach
0

Podświetlane logo w MacBookach może powrócić w przyszłych generacjach

0

Firma Apple może rozważać powrót kultowego, podświetlanego logo „Jabłka” do przyszłych modeli swoich komputerów przenośnych, czyli MacBooków.

Niegdyś podświetlone logo Apple na tyłach MacBooków to był powszechny widok w kawiarniach na całym świecie. Natomiast w 2015 roku za sprawą nowej generacji, podświetlane logo Apple zostało usunięte.

Nowy patent Apple dotyczący „urządzeń elektronicznych z podświetlanymi strukturami częściowego lustra” może być, ale niemusi oznaką tego, że podświetlone logo Apple powróci do MacBooków w przyszłości.

„Urządzenie elektroniczne, takie jak laptop lub inne urządzenie, może mieć obudowę. Elementy takie jak wyświetlacz i klawiatura mogą być zamontowane w obudowie. Tył obudowy może być zaopatrzony w logo. Logo lub inne struktury w urządzenie może być wyposażone w podświetlane, częściowo odbijające lustro.Lustro może nadać logo lub innym strukturom lśniący wygląd, jednocześnie zasłaniając elementy wewnętrzne przed wzrokiem.Jednocześnie częściowa przezroczystość lustra umożliwia podświetlenie od wewnątrz urządzenia przejść przez lustro.”

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.