1

Paryski Apple Store okradziony w Sylwestra!

1

Około godziny 21, sylwestrowego wieczoru. Minęły już ponad trzy godziny od zamknięcia Apple Store znajdującego się przy Operze Paryskiej. Na ulicach widać już tylko osoby, które delikatnie spóźnione spieszą na domówkę, bankiet, czy też inny event, gdzie ze znajomymi powitają Nowy Rok.

To właśnie w takiej scenerii rabusie postanowili włamać się do sklepu firmy Apple, z którego wynieśli towar warty łącznie milion euro! Wśród ukradzionych dóbr znalazły się iPhone?y, iPady oraz komputery Mac. Liczba podana przez przedstawiciela policji nie jest jednak ostateczna – zarządzający sklepem bowiem cały czas podliczają straty, które mogą wynieść zdecydowanie więcej.

Uzbrojeni i zamaskowani sprawcy nie posunęli się do jakichś wyjątkowo subtelnych metod, tylko z pełnym impetem wdarli się pomiędzy półki sklepowe, odjeżdżając z miejsca zbrodni vanem pełnym elektroniki.

Rabusie jednak doskonale wiedzieli co robią – większość funkcjonariuszy zajęta była bowiem doglądaniem Pól Elizejskich ze względu na obchody związane z nadejściem Nowego Roku. Jak myślicie uda się ich namierzyć? A może na rynek Polski w najbliższym czasie trafią wyjątkowo tanie iUrządzenia? 😉

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *