Paper Wars: Cannon Fodder w wersji dla iPhone oraz iPad
1

Paper Wars: Cannon Fodder w wersji dla iPhone oraz iPad

1

Paper Wars: Cannon Fodder Gra polskiego developera iFun4all nazwana przez samych autorów ?najgorszą grą wszechczasów? od 28 marca rozpoczęła podbój App Store’a firmy Apple.

28 marca odbyła się światowa premiera Paper Wars: Cannon Fodder na iPhona i iPada. Do tej pory tytuł ten został doceniony w wersji PSP minis zarówno na rynku europejskim jak i amerykańskim. Tym razem premiera odbyła się na dużo większą skalę – w ciągu 48 godzin sprzedaży produkt trafił na 2 miejsce najlepiej sprzedających się gier w App Store w Polsce.

Paper Wars: Cannon Fodder

Okazuje się, że niskobudżetowy projekt niedużego studia z Lublina przewyższa niejedną wysokobudżetową produkcję zarówno pod względem pomysłu, realizacji jak i marketingu. 10/10 w PSPminis, 9/10 w Gamers Daily News, czy 9/10 w GamerPops to tylko niektóre z wysokich ocen jakie uzyskała gra.

Aplikacja dostępna jest tutaj.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *