OSO Tablet Mount EX – uchwyt samochodowy do tabletów o przekątnej do 10 cali
OSO Tablet Mount EX – uchwyt samochodowy do tabletów o przekątnej do 10 cali

OSO Tablet Mount EX – uchwyt samochodowy do tabletów o przekątnej do 10 cali

0

O ile sam nie widzę zbyt dużego sensu w wieszaniu tabletu na szybie, którego przekątna ekranu wynosi 10 cali (taki iPad na przykład), o tyle już  w przypadku kierowców zawodowych, poruszających się dużymi samochodami ciężarowymi czy nawet busami, z tabletu mogą zrobić sobie doskonałe wsparcie nawigacyjne. Również kierowcy taksówek mogą chętnie przywiesić swoje tablety, dzięki którym komunikują się z bazą. Niezależnie od tego do czego potrzebny Ci tablet przywieszony do podszybia, solidnie przymocujesz go dzięki uchwytowi marki OSO tablet Mount EX.

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 1

OSO Mount Tablet EX wyposażony jest w wysuwane ramię umożliwiające umieszczenie tabletu w odpowiedniej odległości. Specjalne przyssawka może być przyczepiona do dowolnej płaskiej powierzchni, na przykład przedniej szyby lub deski rozdzielczej. Po spasowaniu, należy dokręcić wszystkie złącza, aby zapobiec niepożądanemu ruchowi i umieścić tablet w ramionach uchwytu. Górne ramię jest regulowanew aby umożliwić montaż różnych tabletów o różnej wielkości. W zestawie znajduje się także kawałek twardej pianki, która pasuje do głównego ramienia, aby umożliwić jego oparcie na desce rozdzielczej gwarantując stabilność podczas jazdy. Tyle z informacji reklamowej. A jak to wygląda w praktyce?

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 2

Solidne ramie potrafi bez problemu utrzymać nawet tak ciężki tablet jakim jest iPad 3 generacji z Retiną. Ramie pozwala dowolnie dopasować sobie odległość i wysokość uchwytu.

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 4

W zależności od wielkości tabletu, możemy dopasować szerokość szczęki ze sprężynowym zaciskiem.

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 6

Mocowanie tak dużego tabletu w aucie osobowym to jednak dość kiepski pomysł. Urządzenie zasłania kawał szyby przez co widoczność kierowcy jest mocno ograniczona.

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 7

Co innego w przypadku dużych samochodów, gdzie takie urządzenie rzeczywiście w tym miejscu może być przydatne. Może przecież wyświetlać nawigację, napę lub inne ważne na drodze informacje.

Recenzja OSO tablet Mount EX w AppleMobile.pl 8

Przyssawka jest bardzo solidna. Nawet jeżeli bardzo chcemy zdemontować uchwyt z szyby, wcale nie jest to takie łatwe i trzeba się sporo natrudzić. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować uchwyt nie na szybie, tylko na kokpicie samochodu. Przyssawka posiada specjalną warstwę klejącą, która to ułatwia. Pokrętła zaciskowe utrzymują tablet w ryzach, nawet na bardzo dużej wysokości i wysięgnięciu. Jeżeli zależy Wam na solidnym uchwycie, który rzeczywiście utrzyma tablet, nawet jeżeli droga będzie nierówna, warto zainwestować w OSO Tablet Mount EX.

kup ten produkt

 

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Solidni wykonany
  • Możliwość zainstalowania tabletów małych i dużych (do 10 cali)
  • Możliwość instalacji na szybie i kokpicie

Wady

  • brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *