Nowy radiobudzik Sony ICF-DS15iP dla iPhone i iPoda
0

Nowy radiobudzik Sony ICF-DS15iP dla iPhone i iPoda

0

SOny ICF-DS15iP Radiobudzik ICF-DS15iP jest źródłem dźwięku stereo. Umożliwia budzenie ulubionymi nagraniami z telefonu iPhone / iPoda, audycją radiową lub dźwiękiem budzika.

Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością wykończenia i pięknym wyglądem, a dzięki smukłej sylwetce zajmuje minimalną ilość miejsca na stoliku nocnym. Mimo małych wymiarów radiobudzik może z powodzeniem służyć do słuchania najróżniejszych rodzajów muzyki. 2 x 3,5 W mocy wyjściowej i ulepszony system MEGABASS gwarantują czysty dźwięk z radia, iPoda i telefonu iPhone. Dzięki kryształowo czystym tonom wysokim i mocnym basom radiobudzik ICF-DS15iP będzie także idealnym dodatkowym zestawem muzycznym podczas pracy w gabinecie, przy pogawędkach z przyjaciółmi w kuchni itp.

ICF-DS15iP ma duży, czytelny wyświetlacz zegara i cechuje się łatwością obsługi. Dwa uniwersalne budziki pozwalają na niezależne programowanie godzin budzenia w dni robocze i w weekendy, dzięki czemu nie musimy pamiętać o przestawianiu budzika. Wygodny pilot niewielkich rozmiarów pozwala na sterowanie iPodem / telefonem iPhone, radiem i budzikiem bez wstawania z łóżka.

Uniwersalne radiobudziki Sony ICF-DS15iP z dokiem Made for iPhone / iPod dostępne są w wersji czarnej i czarno-srebrnej od listopada 2011 r.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *