Nowy iPad w bryle lodu? [wideo]
0

Nowy iPad w bryle lodu? [wideo]

0

iPadChociaż pomysł, żeby zamrozić iPada, z pewnością nie należy do najmądrzejszych, szczególnie jeżeli posiadasz tablet najnowszej generacji, to pewna grupka postanowiła  sprawdzić jak urządzenie się wtedy zachowa oraz w celu promocji wytrzymałych nakładek na iPhone?y i iPady, a mianowicie ZooGue. Umieścili więc Nowego iPada w bloku lodu, wcześniej owijając go jednak w folię spożywczą, tak aby nie uległ uszkodzeniom mechanicznym.

Z instrukcji wynika, że iPad 3 jest w stanie funkcjonować w pełni do temperatury nieprzekraczającej 32 stopni Fahrenheita. Na załączonym poniżej materiale wideo widzimy, że funkcja usypiania i budzenia urządzenia działa nawet przez lód. Jeżeli więc nagle miałaby nas zaskoczyć era lodowcowa to jedno jest pewne – Twój iPad będzie bezpieczny!

Oczywiście nie radzimy wam samodzielnie podejmować prób zamrażania Waszych iPadów w domowych warunków, gdyż najprawdopodobniej skończą się one niepowodzeniem. Oczywiście chcielibyśmy wierzyć ZooGue, znani są jednak z różnych sztuczek, między innymi z prób utopienia iPada w roztopionej lawie. Ciekawe tylko, jaki będzie ich kolejny pomysł?

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *